Trendy v bývaní? Je to o komforte!

Tagy:  markízy, záhradné hojdačky, pizza pece

Trendy v bývaní? Je to o komforte!

Tienenie, komfort na balkóne, či terase a niečo naviac doma. To sú trendy súčasného bývania. Komfort a pohodlie je prvoradé, pretože vytvára skutočne pohodovú domácku atmosféru.

Keď využívate váš balkón či terasu, alebo priestor pred domom, je ideálne vytvoriť si tam kúsok s príjemným tieňom. Toho docielite jedine s vonkajšími markízami. Markíza je ľahká konštrukcia väčšinou z hliníka a na nej uchytená pevná a klimatickým podmienkam odolná látka. Využíva sa ku tieneniu, z čoho vyplýva, že jej podstatou je ochrániť vás pred slniečkom. Je elegantná a v mnohých dizajnových vzoroch, praktická a vďaka nej si zvýšite príjemný a pohodlne obytný priestor interiéru o ďalšie metre exteriéru a to ešte niekedy bez otravného pálenia slnečných lúčov.

Komfort na záhrade

Áno, aj tam si ho môžete dopriať, keď si vymedzíte v externom priestore pri dome relaxačný kútik a vybavíte ho posedením, ležadlami, alebo napríklad trendom doby, ktorým sú nesporne odpočinkové záhradné hojdačky. Tie sú perfektným spôsobom odreagovania a pohodlného posedenia. Pobyt vonku a na čerstvom vzduchu je vždy prínosom pre váš organizmus. A úplne ideálne je si k tomu dopriať na záhrade ešte miesto na slnenie s osviežením vo forme napríklad solárnej sprchy, a tiež niečoho pre zábavu celej rodiny – ako napríklad trampolíny. A máte o komfort na záhrade postarané.

Niečo naviac v interiéri

Ani interiér nemusí byť ochudobnený. Veď v ňom trávite väčšinu času.. A tak mimo zóny pre odpočinok, rodinné stretnutia alebo čítacieho kútika si vytvorte niečo ešte komfortnejšie. Niečo naviac. Čo máme na mysli? Kúpte si k svojmu krbu súpravu na pečenie pizze ako pizza z pece talianskej reštaurácie. A môžete sa doma vyblázniť a vyčariť sami svoje výrobky a hostiť rodinu netradične – pizzou upečenou ako v reštaurácii – na ohni.

To už je niečo, čo hovoríte? Áno, súhlasíme. Pretože trendy súčasného bývania sú predovšetkým o komforte a niečom navyše.

Zdroj foto: Zopkrby.sk; Hobbypredajna.sk; Pixabay.com

Článok Trendy v bývaní? Je to o komforte! bol publikovaný 19. září 2016 v 22.00 v rubrike PR články. Autorom článku je Pavla Jelínková. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...