Nemusíte byť milionári, aby ste mali krásny príbytok

Tagy:  dlažba imitácia dreva, sedacie súpravy, predaj obrazov online

Nemusíte byť milionári, aby ste mali krásny príbytok

Mať príjemný a pohodlný domov, dýchajúci láskou a pohodou si určite praje mať každý. Ale mnohí si robia starosti s financiami a boja sa, že vybavovanie príbytku nezvládnu. Ale dnes je možné zariadiť bývanie aj za zlomok ceny, a pritom je možné ho mať podľa vášho vkusu – štýlové.

Existuje nepreberné množstvo obchodov a obchodíkov, kde nakúpite až o polovicu lacnejšie ako inde. A rovnako tak je na internete nespočetné množstvo e-shopov so širokým sortimentom podlahovín, bytového zariadenia, doplnkov a nábytku v zľavách aj za úplne nízke ceny.

Vezmite to od podlahy

Prečo? Pretože podlaha je základom príjemného interiéru. Takého, kde sa cítite dobre. A že je z čoho vyberať čím ju pokryjete! Repasované parkety sú dnes boomom, frčí stále plávajúca podlaha, rastie záujem o marmoleum a vinyl, a samozrejme sa nezabúda ani na priestory, kde je ideálne niečo veľmi praktické – dlažba. A taká súčasná keramická dlažba v imitácii dreva je skvelou voľbou. Krásne zjednotí plochu interiéru celého bytu či domu.

Bytové zariadenie

Potom sa vrhnite na nábytok. Ten je podstatný a je to na vašom štýle a peňaženke, čo si kúpite. Opäť máte široké možnosti voľby, ako chcete mať svoje „doma“ zariadené – v akom štýle, farebnom prevedení a čím si ho zariadite. Základom je ale vždy obývací priestor. Ten je zjednocujúcim prvkom celého príbytku, tam sa všetci schádzajú a trávia spoločný čas. A stredobodom potom je sedacia súprava. Dnešné kožené sedacie súpravy majú šmrnc a sú na trhu vo veľmi rozmanitej ponuke.

Nakoniec ozdobte steny

A až budete mať bývanie zariadené nábytkom a bytovými doplnkami, určite budete chcieť mať na svojich stenách zavesené aj niečo pekné, štýlové a vhodné k nábytku a zariadeniu (alebo naopak úplne protichodné, to už je na vás). A nemusíte vôbec od stola. Starý dobrý internet vám ponúka online predaj obrazov, plagátov aj fotografií.

Tip pre vás

Odporúčame nakúpiť online. Všetko. Pretože vďaka nákupu na internete ušetríte čas a behanie po obchodoch (nehovoriac o platbe za dopravu) a v pohodlí domova si od stola všetko vyberiete.

Zdroj foto: Tarchi.sk; Najlepsinabytok.sk; Umeniesveta.sk

Článok Nemusíte byť milionári, aby ste mali krásny príbytok bol publikovaný 18. ledna 2017 v 00.15 v rubrike PR články. Autorom článku je Pavla Jelínková. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...