Vonkajší nábytok 4x inak

Tagy:  exteriér, nábytok, bývanie, záhradný nábytok, drevo, kov, mramor

Sponzorované odkazy:

Vonkajší nábytok 4x inak

Jar si žiada radikálne úpravy záhrady, ktoré vám môžu zabrať naozaj veľa času a tiež vás stáť značné úsilie. Počas zimy záhrada a okolie domu značne spustne, preto neváhajte a vrhnite sa na pozemok už v týchto dňoch. Okrem úpravy trávy, vytrhávania buriny a sadenia nových rastlín a plodín je potrebné svoju pozornosť zamerať tiež na nábytok a dekorácie. Áno, aj exteriér podlieha klasickým trendom, čo by ste mali mať na pamäti. Máme pre vás pár skvelých tipov, vďaka ktorým dodáte záhrade punc novoty.

Dobrou inováciou, ktorá je veľmi nenáročná na aplikáciu a následnú údržbu je napríklad klasická hojdacia sieť. Možno ste sa s ňou stretli už v mladosti a teraz vám na záhrade chýba. Avšak vy i vaše deti si s hojdacou sieťou môžete užiť veľa zábavy a takisto odpočinku. Hojdacie siete sú navyše dostať za dobré ceny, ktoré rozhodne nezruinujú váš rodinný rozpočet. Na e-shope NORDSTROM.COM nájdete mnoho hojdacích sietí za super ceny, a to napríklad už od 37 € za kus.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Záhradný nábytok by na záhrade samozrejme nemal chýbať. Okolie domu totiž nie je len okrasou alebo miestom pre pestovanie paradajok a kvetín, ale práve na záhrade môžete plánovať večierky, grilovanie a stretávať sa tak s rodinou a priateľmi. Bez záhradného nábytku sa preto nezaobídete. Skvelou voľbou pre dekoráciu aj odpočinok sú napríklad tieto originálne hojdacie kreslá z kovu. Svojim pohodlím vás nadchnú a vzhľadom sú vhodné k modernému domu, ale aj k drevenici. Cena hojdacieho kresla v tomto prevedení je na e-shope LUISAVIAROMA.COM 250 €.

Autor: LUISAVIAROMA.COMAutor: LUISAVIAROMA.COM

Väčšina ľudí v prípade záhradného nábytku preferuje drevo alebo kov a tiež prírodné materiály. Ak však chcete pre svoj pozemok trochu niečo iné a netradičné, potom vás iste zaujmú novinky značky Raised. Tá prichádza s taburetkami a odkladacími stolíkmi pre terasy, verandy a záhrady, ktoré sú netradičné svojim oválnym tvarom, ale predovšetkým farbou a materiálom. Futuristické stoly zoženiete v niekoľkých prevedeniach, a to už od 110 € za kus.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Na čo by ste v prípade zariadení záhrady nemali zabudnúť, je napríklad kameň a tiež mramor. Ten je možno cenovo drahší, než ste si predstavovali, avšak jeho obstaranie sa pre anglickú záhradu vskutku oplatí. Mramorový nábytok vám vydrží desiatky rokov a predovšetkým bude vyzerať stále výborne. Pozrite sa na e-shop NEIMANMARCUS.COM, kde si pre svoj pozemok mramorové kúsky určite vyberiete. Ich cena sa pohybuje od 700 €.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Článok Vonkajší nábytok 4x inak bol publikovaný 24. dubna 2017 v 00.00 v rubrike Záhrada. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...