4x trendové vázy, čo vás úplne uhranú

Tagy:  váza, interiér, byt, dom, dekorácie, doplnky

Sponzorované odkazy:

4x trendové vázy, čo vás úplne uhranú

Väčšina žien sa dostane do fázy, kedy sa viac ako o kozmetiku a najnovšie módne kúsky začne zaujímať o vybavenie bytu a tiež radšej investuje do interiéru. Kým móda je veľmi pominuteľná, interiér nepodlieha trendom tak často a ak stavíte na nadčasové a luxusné kúsky, potom budú moderné aj desiatky rokov. Pozrite sa na týchto 5 štýlových váz, ktoré vás úplne uhranú a pravdepodobne už nebudete chcieť nič iné.

Váza nemusí vždy plniť iba svoju prirodzenú funkciu, ale rovnako tak môže byť senzačnou dekoráciou aj v prípade, keď doma práve žiadnu rezanú kvetinu nemáte. Napríklad tieto kúsky v tvare srdca sa dokonale vynímajú v príjemných moderných interiéroch, kde prevládajú jednoduché oblé línie a nie príliš výrazné prvky. Vázy v niekoľkých farbách nájdete na e-shope NEIMANMARCUS.COM už za super cenu 92 € za kus.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Mnohí ľudia si netrúfnu zaobstarať výrazný a príliš farebný nábytok z obavy, že by čoskoro nebol moderný alebo aj preto, že pomerne rýchlo môže zovšednieť. Ak je aj toto váš problém, potom by ste sa mali zamerať na farebne výraznejšie doplnky a najrôznejšie netypické dekorácie, ktoré bývaniu dodajú štýl a luxus. Reč je napríklad o ručne vyrábaných vázach vo farbách dúhy, ktoré sú pastvou pre oči. Pozrite sa na e-shop LANECRAWFORD.COM, kde ich nájdete hneď niekoľko.

Autor: LANECRAWFORD.COMAutor: LANECRAWFORD.COM

V jednoduchosti je krása a to samozrejme platí aj v prípade interiéru a bytových doplnkov. Ak si príliš nepotrpíte na okázalosť a výrazné farby a príliš nápadité kúsky, potom si jednoducho zaobstarajte také vázy, ktoré budú dokonale ladiť so zvyškom bytu alebo jednotlivých miestností. Cena týchto jednoduchých váz na e-shope COGGLES.COM je skvelých 20 € za kus.

Autor: COGGLES.COMAutor: COGGLES.COM

K jari neodmysliteľne patria tiež kvetové a zvieracie motívy, ktoré symbolizujú život a všetko v rozpuku. Ak si chcete zaobstarať zopár jarných kúskov v pekných farbách, potom vás nadchnú vázy z kolekcie spring značky Jay Strongwater, ktoré sú jarou priamo inšpirované. Vázy v jemných farbách sú ozvláštnené o aplikácie zo zlata alebo iných kovov, ktoré sú jemné, a pritom luxusné a naozaj žiadané. Vázy zoženiete na e-shope NEIMANMARCUS.COM.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Článok 4x trendové vázy, čo vás úplne uhranú bol publikovaný 22. května 2017 v 06.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...