Komody a skrinky do obývačky

Tagy:  komoda, skriňa, skrinka

Komody a skrinky do obývačky

Nábytok je súčasťou každého domu alebo bytu. Skôr bola pre obývačku typická veľká obývacia stena (takmer na jednu celú stenu), veľké skrine, mohutný gauč, dve veľké kreslá a jeden stolík. Miestnosť bola mnohokrát „preplnená“, takmer nevzdušná a mnohokrát dozdobená celým radom pohárov, šálok, kníh, porcelánu a iných nepotrebných drobností. V dnešnej dobe je kladený dôraz najmä na jednoduchosť, eleganciu a celkový dizajn miestnosti. Dominantou obývacej izby už nie je veľká stena plná vecí, ale sedacia súprava, ktorá slúži k dobrému posedeniu a príjemnej relaxácii, a k nej nepochybne patrí moderný stolík a praktická komoda. Dnešná doba sa riadi heslom „menej znamená viac“.

Moderná obývacia izba

Komody môžete kúpiť samostatne alebo priamo v zostave obývacej izby. Dobrý úložný priestor pre vaše osobné veci môže byť aj v predsieni, spálni alebo na chodbe. Komody si môžete vybrať zásuvkové, skriňové, kombinované, z masívu, mdf dosky, laminátu a pod. Absolútnym hitom a obľúbeným kúskom sú biele komody, ktoré vyzerajú elegantne, čisto a dajú sa dobre kombinovať s ostatnými časťami izby a dekoráciami. Tento nenápadný, avšak nadčasový kúsok, vám výborne poslúži a ozdobí danú miestnosť. Klasický stolík pod televízor môžete nahradiť skrinkou či komodou, čím ušetríte nielen priestor, ale najmä financie. Do takéhoto modelu môžete uložiť aj rôzne dokumenty, knihy, obľúbené DVD…

najlacnejsinabytok.sk, BERLIN SKRINKA TYP 42najlacnejsinabytok.sk, BERLIN SKRINKA TYP 42

Praktické skrinky

Zásuvky v ktorých sa vám oblečenie nestratí, ale prehľadne rozdelí, bude vyhovovať najmä pre mamičky a malé deti. Skrinky so zásuvkami znamenajú koniec hľadania ponožiek alebo malých drobností na doplnenie outfitu. Tieto skrinky sú v rôznych veľkostiach, a tak ich môžete využiť kdekoľvek v domácnosti. Nábytok na nožičkách je v interiéroch čoraz populárnejší, opticky zväčšuje celú miestnosť a dodáva tak absolútne iný rozmer. Výhodou týchto skriniek je fakt, že pod nimi ľahko upracete, vysajete a nemusíte s nimi pri väčšom upratovaní nijako manipulovať.

Úložný priestor

V každej domácnosti je úložný priestor nevyhnutný. Už dávno ale neplatí pravidlo, mať veľké masívne skrine zaplnené od zhora nadol. Naopak. Stavte na jednoduchosť, štýl a „vzdušnosť“. Ak máte veľké množstvo vecí, ktoré skrátka niekam uložiť musíte, stavte na kombinované skrine – drevo so sklom. Aj do sklenenej skrinky sa dajú uložiť potrebné veci. Len dávajte veľký zreteľ na to, aký typ skla do skrinky zvolíte – číre, so vzorom, mliečne a pod.

myinterier.sk, TEMPO KONDELAmyinterier.sk, TEMPO KONDELA

Článok Komody a skrinky do obývačky bol publikovaný 13. července 2017 v 21.45 v rubrike PR články. Autorom článku je Eva Gomelská. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...