Luxusný nábytok 4x inak

Tagy:  luxusný nábytok, bývanie, nakupovanie, eshop, komoda, stolík, kreslo

Sponzorované odkazy:

Luxusný nábytok 4x inak

Keď sa rozhodnete budovať vlastné bývanie, v ktorom plánujete bývať po mnoho rokov, potom je úplne prirodzené, že si chcete zaobstarať ten najlepší nábytok na trhu. Do kvalitných a nevšedných kúskov sa oplatí investovať, pretože práve takéto kúsky vám vydržia dlhé roky a stále budú vyzerať skvele. Zabudnite pri zariaďovaní svojho domu alebo bytu na montovaný nábytok a radšej sa zamerajte na tie najlepšie kúsky.

Konferenčný stolík je nevyhnutnosťou pre každú obývaciu izbu alebo pre spoločenské haly. Bez konferenčného stolíka by skrátka vaše bývanie nikdy nebolo kompletné. Kým si väčšina ľudí kupuje úplne obyčajné a nič nehovoriace kusy nábytku, vy môžete mať niečo viac, čo sa razom stane ústredným prvkom miestnosti. Reč je napríklad o tomto exkluzívnom konferenčnom stolíku, ktorý kombinuje jednoduchosť dreva s krásou surového kameňa. Stolík dostanete na e-shope LUISAVIAROMA.COM.

Autor: LUISAVIAROMA.COMAutor: LUISAVIAROMA.COM

Pri zariaďovaní bývania je dôležité myslieť na skutočnosť, koľko priestoru v jednotlivých miestnostiach máte. Ak je váš byt menší alebo bývate dokonca v garsónke, potom sa zamerajte skôr na úložné vstavané priestory, ktoré byt opticky zväčšia a vám tak zostane dosť úžitkovej plochy. V opačnom prípade sa poobzerajte po luxusnom orientálnom nábytku v modernom kabáte. Reč je napríklad o týchto krásnych produktoch značky Jonathan Adler. Tie dostanete na e-shope NEIMANMARCUS.COM.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Tohtoročným trendom sú opäť kvetinové motívy, a to nielen v prípade šatníku. Oblečenie na dovolenku s kvetinami a najrôznejšími rastlinkami si zaobstaráte, ale odvážili by ste si kúpiť aj kvetinovú pohovku alebo futuristické kreslo, ktoré hrá všetkými farbami? Ak túžite po niečom netypickom a stereotyp vám nie je blízky, potom sa na e-shope LUISAVIAROMA.COM oboznámte s touto exkluzivitou.

Autor: LUISAVIAROMA.COMAutor: LUISAVIAROMA.COM

Čo pravdepodobne nikdy nevyjde z módy, sú kožené kúsky. Tie sú v kurze ako v prípade domácnosti a bytového dizajnu, tak samozrejme v oblasti módy a oblečenia. Kožené kúsky sú luxusné predovšetkým preto, že vám vydržia dlhé roky a stále budú vyzerať ako celkom nové. Zamerajte sa na exkluzívne čalúnené kreslá výrazných farieb, ktoré sa môžu stať tým najkrajším doplnkom vášho bytu alebo domu.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Článok Luxusný nábytok 4x inak bol publikovaný 24. července 2017 v 00.00 v rubrike Nábytok, Dom a Byt. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...