Nový trend v bývaní? Zrkadlové skrine

Tagy:  skriňa, komoda, stolík, interiér, zrkadlo, zrkadlový nábytok, byt, dom

Sponzorované odkazy:

Nový trend v bývaní? Zrkadlové skrine

Trendy v bývaní sa síce nemenia tak často, ako v móde, avšak napriek tomu sa objavujú novinky, ktoré uchvátia celý svet a ktoré sú prevratnou zmenou v interiéri alebo exteriéri. Raz sú to plastové kuchynské stoličky, ktoré niektorí milujú a iní nenávidia, potom sú to kachľové pece a tento rok môžete s aplauzom privítať zrkadlové skrine a komody. Tento objav môže na prvý pohľad trochu desiť, avšak ak si nepotrpíte na konvencie a nebojíte sa vybočiť z radu, potom sa zbavte nábytku z Ikea a kúpte si zrkadlovú skriňu, ktorá sa stane ústredným prvkom celej izby, ba dokonca celého bytu.

Návrat do minulosti

V posledných rokoch je veľmi žiaduce spájať zdanlivo nekombinovateľné a nesúrodé prvky, ktoré spolu vo výsledku pôsobia veľmi harmonickým dojmom. Vidieť to môžete napríklad v módnom odvetví, keď začalo byť úplne prirodzené obliecť si k elegantným šatám tenisky, rovnako tak sa kombinovanie presadilo v oblasti bytového dizajnu a architektúry. Že k sebe starožitná komoda z 18. storočia a moderné sklo nejdú dohromady? Potom sa môžete na vlastné oči presvedčiť, že je tomu presne naopak. Skriňu môžete kúpiť na e-shope NEIMANMARCUS.COM za 1640 €.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Výrazný nočný stolík

Nočný stolík je súčasťou spálne, ktorú väčšina ľudí vôbec nevníma a tak nejako zabúda. Ide o kus nábytku, ktorý sa vyníma prakticky vedľa postele a slúži na odkladanie okuliarov, novín a iných drobností, ktoré by vás rušili v spánku a ktoré naopak potrebujete mať ráno po ruke. Napadlo vás ale niekedy, že práve nočný stolík môže rýchlo rozbiť nudu a šeď obyčajnej spálne? Ak je aj vaša spacia miestnosť bez štýlu, kúpte si tento výrazný zrkadlový stolík, a to na e-shope INSIDEAVENUE.COM za 995 €.

Autor: INSIDEAVENUE.COMAutor: INSIDEAVENUE.COM

Zrkadlo na sto spôsobov

Na zrkadlových plochách je krásne, že s nimi môžete všelijako pracovať, lebo v sebe odrážajú všetko v ich blízkosti. Čím viac ohybov a rezov v zrkadle urobíte, tým viac sa bude priestor okolo neho javiť zaujímavým. Pri pohľade na túto neobvyklú komodu s inak jednoduchým tvarom, nadobudnete razom pocit, že ide o naozaj exkluzívny kúsok, po ktorom začnete prahnúť. Taká komoda vzbudí rozruch v každej miestnosti a dokonale sa bude vynímať v predsieni, ktorá zvyčajne zíva prázdnotou. Zaobstarať ju môžete na e-shope NEIMANMARCUS.COM za 1216 €.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Nebojte sa farieb

Zrkadlá sú zvyčajne bezfarebné, lebo sa používajú na iné účely, než je zveľadenie klasického nábytku. Farebné zrkadlo, v ktorom sa hodláte upraviť alebo nalíčiť by tak bolo akési nepraktické. Keď sa ale jedná o estetickú vymoženosť, vo fantázii sa medze nekladú. Čo by ste povedali na farebný nočný stolík alebo komodu, ktorá je navyše vybavená o zrkadlové steny? Presne takú môžete kúpiť opäť na e-shope NEIMANMARCUS.COM, a to už za 499 €.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Článok Nový trend v bývaní? Zrkadlové skrine bol publikovaný 11. srpna 2015 v 00.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...