Nábytok Jamall so štýlom

Tagy:  poličky, kuchynská linka, komoda, vstavaná skriňa, sedacia súprava, posteľ

Sponzorované odkazy:

Nábytok Jamall so štýlom

Mať byt zariadený pekným a kvalitným nábytkom môže stáť veľa peňazí a času, stráveného v najrôznejších obchodoch. S nábytkom Jamall je jednoduché vybaviť celý dom a určite nás poteší, že tak skĺbite kvalitu aj skvelý dizajn.

Obývacia izba v prírodných tónoch

V obývacej izbe trávime veľa času a zvyčajne je to miesto, kde tiež hostíme naše návštevy. Miestnosť by to teda mala byť príjemná a zariadená vkusne a prakticky. Čo sa nábytku týka, určite nás zaujme kombinácia tmavého dreva a bielej farby. Veľmi pekný je nízky stolík pod televízor so zásuvkami. Praktické sú tiež poličky nad televíziou. Biele úložné skrinky zavesené na stene ponúkajú mnoho priestoru pre najrôznejšie veci. V tomto ohľade je veľmi užitočná aj vyššia z častí – presklená skrinka. Najvýznamnejším kusom nábytku v obývacej izbe je bez sporu sedacia súprava. Tá ladí ku zvyšku a je teda tiež hnedej farby. Rovnako tak aj konferenčný stolík. Celú izbu rozjasní veľký biely koberec.

Zostavy nábytku do obývacích iziebZostavy nábytku do obývacích izieb

Originálna a štýlová kuchyňa

S nábytkom Jamall si prídu na svoje aj milovníci jedinečného štýlu a nevšedných nápadov. Kuchyňa v originálnom skĺbení dreva a ocele vyzerá fantasticky a hoci sa k sebe na prvý pohľad tieto dva materiály príliš nehodia, tvoria jedinečnú a zaujímavú kombináciu. Neobvyklé je aj množstvo otvorených políc, kam je možné uložiť riad a ďalšie kuchynské potreby. Vo farbe kovu máme aj jedálenský stôl so stoličkami.

Kuchynské linky zaujímavého dizajnuKuchynské linky zaujímavého dizajnu

Spálňa zariadená jednoducho a vkusne

Či už poslúži izba ako spálňa, detská izba, alebo izba pre hostí, môžeme obdivovať jej triezve a pritom vkusné zariadenie. Svetlé drevo možno kombinovať s výraznými farbami, oranžová vyzerá, ako vidíme, priamo fantasticky. Posteľ, nočné stolíky, komodička aj vstavaná skriňa k sebe perfektne pasujú a poskytujú dostatok úložného priestoru, ktorý určite radi využijeme. Veľký efekt potom robia doplnky a okrem iného aj maľba stien. Veľmi peknými detailmi sú farebné vázy a kvetináč a tiež pestrofarebná lampička na nočnom stolíku. Takto jednoducho zariadená izba vyzerá stále uprataná a jej usporiadanie ani nedá veľa práce.

Jednoduchý nábytok do spálneJednoduchý nábytok do spálne

Jamall šatník

Či už máme šatník v spálni, alebo v samostatnej miestnosti, oceníme dostatok priestoru a praktické usporiadanie, vďaka ktorému budeme môcť usporiadať všetky veci tak, ako potrebujeme. Hodiť sa nám preto bude množstvo rôzne veľkých priehradok, poličiek a zásuviek.

Modulárny systém nielen do detských iziebModulárny systém nielen do detských izieb

Článok Nábytok Jamall so štýlom bol publikovaný 29. května 2013 v 16.30 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Šárka Rychtářová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...