Trendové farby pre leto 2017 - tieto doma musíte mať!

Tagy:  byt, dom, farby, dizajn, interiér, doplnky, dekorácie

Sponzorované odkazy:

Trendové farby pre leto 2017 - tieto doma musíte mať!

Rovnako ako v móde a obliekaní, aj v prípade bytového dizajnu platí, že by ste sa mali riadiť určitými a aktuálnymi trendmi. Samozrejme nie je možné meniť štýl bývania každé dva mesiace, ako je to u šatníka, ale určite sa zamerajte na sezónne trendy. Nie je nutné si rovno kupovať celkom novú sedaciu súpravu, ale napríklad sa zamerať na doplnky. Či už sa rozhodnete letom inšpirovať naplno a vrhnete sa do rekonštrukcie, alebo zostanete pri zemi len s kúpou sviečok a obrázkov, tieto farby by u vás doma v lete nemali chýbať!

Žltá v lete aj na jeseň

Iste ste si stihli všimnúť, že bola trendom minulej jesene žltá farba. Tento rok je tomu tiež tak, avšak nie je žltá ako žltá. Kým v novembri letela horčicovo žltá v kombinácii s hnedou, tohtoročné leto je v kurze kanárikovo žltá. Tá sa objavuje aj v šatníkoch a tiež aj doma. Kúpte si napríklad štýlovú žltú pohovku, žlté retro spotrebiče do kuchyne, výrazný riad a nič nepokazíte ani obrazom, kde bude práve táto farba prevládať. Žltá je veľmi pozitívnou farbou, preto sa jej rozhodne nebráňte.

Autor: NOVICA.COMAutor: NOVICA.COM

Ružová nielen v šatníku

Ďalšou senzačnou letnou farbou je samozrejme ružová. Tá je trendová prakticky každý rok na jar a v lete, lebo je veselá a hodí sa všetkým ženám. Ružová sa však bude dobre vynímať aj u vás doma. Muži ju možno neocenia, ale keď milé dámy žijete single, potom si ružovú vo všetkých svojich podobách nechajte preniknúť. Ružová môže byť skvelým akcentom čo do doplnkov, ale aj ako ústredný prvok. Báť sa nemusíte ani časti ružovej kuchynskej linky. Rozhodne tak budete originálne a netradičné.

Biela ako známka elegancie

Nie všetci si potrpia na výrazné, alebo pastelové farby a treba podotknúť, že nie všetky miestnosti farby znášajú. Ak máte menšie priestory, môžu ich výraznejšie farby ešte o niečo zmenšiť. Ak nie ste si istí, že by práve vášmu interiéru farby príliš pristali, zostaňte pri jednoduchosti a klasike, ktorou nič nepokazíte. Jasnou voľbou je biela farba, ktorá navyše pôsobí veľmi elegantne a svojím spôsobom aj luxusne. Pokiaľ ju navyše budete spájať s metalickými farbami, o exkluzívny interiér bytu alebo domu máte postarané.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Článok Trendové farby pre leto 2017 - tieto doma musíte mať! bol publikovaný 29. července 2017 v 00.00 v rubrike Nábytok, Dom, Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...