Neviditeľné police sú módnym hitom

Tagy:  police, poličky, nástenné police, polička, atypické poličky, moderné poličky, bytové doplnky, úložný priestor, police na CD, police na DVD, police na dekorácie, police na knihy, polica na časopisy, neviditeľná polica

Sponzorované odkazy:

Neviditeľné police sú módnym hitom

Aktuálnym trendom architektúry a dizajnu je minimalizmus, ktorý sa objavuje v celkovom aj individuálnom poňatí. Minimalistické požiadavky sú kladené nielen na stavbu ako celok, ale aj na jej jednotlivé časti.

Minimalizmus v interiérovom ​​poňatí sa odráža v skromnosti nábytku, dekorácií, vyzdvihuje vzdušnosť a ľahkosť. Prebytočný nábytok je vytlačovaný do ústrania, nahrádza ho nábytok multifunkčný a v poslednej dobe aj nábytok neviditeľný.

Neviditeľné police na knihy, tzv. TEEBooks systém, spĺňajú abstraktné moderné sochárstvo v minimalistickom meradle. Neviditeľné police sú podstate radom nezávislých regálov, ktoré je možné kombinovať a usporadúvať rôznymi spôsobmi. Police nie sú určené len na knihy alebo časopisy, rovnako tak dobre ich môžu vyplňovať CD alebo DVD nosiče.

Konštrukciu (vyrobenú z kvalitného plechu) police je možné usporiadať do ľubovoľného tvaru, teda podľa potreby alebo požadovaného dizajnového hľadiska. Počas krátkeho okamihu možno vytvoriť jednoduché alebo zložité usporiadanie, sršiace vysokou dávkou originality, kreatívnosti a štýlu.

maximálny priestorový účinokmaximálny priestorový účinok
elegancia v pravom zmysle poňatiaelegancia v pravom zmysle poňatia

Zdroj: http://www.teebooks.com

Článok Neviditeľné police sú módnym hitom bol publikovaný 12. března 2013 v 15.30 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...