Interaktívne nástenné police

Tagy:  police, poličky, nástenné police, drevené police, polička, atypické poličky, moderné poličky, bytové doplnky

Sponzorované odkazy:

Interaktívne nástenné police

Okrasou a zároveň praktickým pomocníkom sú police, ktoré vypĺňajú holé múry, ktoré by sa plnohodnotne inak využiť nedali.

Police môžu mať rôzne podoby, rôzne tvary, rôzne štýly aj rôzne farebné poňatie. Hoci náš trh ponúka neuveriteľné škálové možnosti výberu políc, nevyriešenou otázkou aj naďalej zostávajú doplňujúce detaily, ktoré dokážu predmet dizajnovo povýšiť.

Interaktívne police z dielne Maria Yasko disponujú doslova čarovným a harmonickým vzhľadom, ktorý sa dokáže snúbiť s každým interiérom. Atypické poňatie nástenných políc síce tkvie v jednoduchosti, ale zároveň predstavujú nevšedné originálne predstavenie.

Nástenné police sú charakteristické bizarnou prepletenou podobou, ktorá upúta nejeden pohľad v každom interiéri. Okrem svojej primárnej funkcie, teda úložného či odkladacieho priestoru, zaujíma aj vkusnú dekoračnú stránku.

Police sú inšpirované prírodou, jednotlivými prírodnými aspektami, ktorými je napr. strom, skala alebo kvety. Veľmi vkusne pôsobia police s detailnými doplnkami, ktorými sú nástenné samolepky, ktoré dotvárajú kompletnú podobu.

Vhodný spôsob ako obohatiť interiér o vkusnú dekoráciu a zároveň využiť inak nevyužiteľné miesto k úložnému priestoru.

krása a originalita tkvie v detailochkrása a originalita tkvie v detailoch
inšpirované prírodouinšpirované prírodou

zdroj: http://www.beautifullife.info/…ined-shelves

Článok Interaktívne nástenné police bol publikovaný 14. února 2013 v 07.30 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...