Tancujúca knižnica - police

Tagy:  Police, polička, nábytok, solitérny nábytok, stojace police, stojaca pokrievka, twisted tower, mydna, wood bookcase

Sponzorované odkazy:

Tancujúca knižnica - police

Solitérne stojace police sa v našich pomeroch vyskytujú len zriedka, pretože pre ich umiestnenie je potrebný priestorný a vzdušný interiér. Tiež ponuka stojaceho policového nábytku je na našom trhu malá a výber obmedzený.

Dnes si predstavíme dizajnovo zaujímavú solitérnu stojacu policu, ktorá je zároveň plnohodnotným interiérovým nábytkom. MYDNA je označenie pre takmer tancujúcu nábytkovú knižnicu – policu, ktorá prináša do interiéru elegantný a moderný skladovací systém. Štýlová konštrukcia v tvare tancujúcej veže predstavuje sofistikovaný, organický a exkluzívny nábytkový prvok.

Nábytkový systém MYDNA je vhodný nielen pre uloženie kníh či drobných dekorácií, ale môže tiež slúžiť na uloženie CD alebo DVD nosičov. Autor stojacej police, Joel Escalona, sa pri svojej práci nechal inšpirovať pohľadom do duše, čo sa v jeho výrobkoch odráža.

Nábytkové police MYDNA si v interiéri zaslúžia čestné miesto, najlepšie vyniknú v priestore, nie však pri stene či v rohu. Ich vzdušné spracovanie je nutné odprevadiť vzdušnosťou priestoru, len tak vynikne ich plná krása.

Policový solitérny nábytok MYDNA sa vyrába z dreva a k dostaniu je dvoch farebných prevedeniach: vo farbe bielej a čiernej.

solitérny tancujúci nábytoksolitérny tancujúci nábytok
keď ide ruka v ruke praktickosť s dizajnomkeď ide ruka v ruke praktickosť s dizajnom

Zdroj: http://dornob.com/…kcase-design

Článok Tancujúca knižnica - police bol publikovaný 2. září 2013 v 15.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...