Drevené obklady od Ann Sacks

Tagy:  Drevené obklady, Ann Sacks, obklady, drevo, obklady z dreva, atypické obklady, obklady do interiéru, interiér, moderné obklady, obkladačky

Sponzorované odkazy:

Drevené obklady od Ann Sacks

Interiérové ​​obklady patria v dnešnej dobe k nevyhnutnostiam, ktoré vypĺňajú steny moderného domova. Materiálová, tvarová a farebná plejáda nepozná hraníc, ponuka je natoľko rozmanitá, že ich výber je náročnou záležitosťou.

V oblasti materiálového prevedenia sme mohli zaznamenať celú škálu najrôznejších tovarov, klasikou však zostáva keramika alebo sklo. Avšak interiérový design ide dopredu doslova míľovými krokmi, a tak vám dnes môžeme predstaviť exkluzívne drevené dlaždice.

Hoci technika, dizajn a architektúra vymýšľajú a prichádzajú stále s novými, nevšednými alebo veľmi zaujímavými materiálmi, trendom je aj opačná verzia, teda návrat ku klasike. Týmto smerom sa rozhodla ísť aj dizajnérka Ann Sacks, ktorá vytvorila unikátnu kolekciu. Najnovšia kolekcia drevených dlaždíc je pomenovaná Indah a synonymom pre ňu je elegantnosť, klasickosť a originalita.

Drevené dlaždice sú vyrobené z dreva – teaku, sú určené nielen pre milovníkov všetkého prírodného, ale aj pre vyznávačov neobvyklého a originálneho dizajnu. Drevené dlaždice Indah sú ponúkané v rôznych motívoch, s rozmanitou povrchovou štruktúrou a letokruhmi. Rozmanitá škála farieb, vzorov a štruktúry, umožňuje všetkým zákazníkom, vybrať ten najlepší model pre svoj interiér.

tradičné a predsa inétradičné a predsa iné
poňatie elegancie, klasickosti a originalitypoňatie elegancie, klasickosti a originality
drevené dlaždice predstavujú krok do budúcnostidrevené dlaždice predstavujú krok do budúcnosti

zdroj: http://mayflo.com/…od-tiles.htm

Článok Drevené obklady od Ann Sacks bol publikovaný 20. března 2013 v 07.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...