Keramické obklady sú trendy

Tagy:  keramické obklady, obklady kúpeľní, obklady interiérov, dlažba, obklady, mozaikové obklady, moderné obklady, mozaika

Sponzorované odkazy:

Keramické obklady sú trendy

O tom, že keramické obklady sú nielen praktické, ale aj dizajnovo zaujímavé nás presvedčila spoločnosť TREND, ktorá sa špecializuje na začlenenie keramických obkladov do celého interiéru.

Dávno už pominuli časy, keď sa keramické obklady využívali iba v kúpeľniach alebo ako obklad kuchynskej linky. Dnes sa keramické obklady používajú ako esteticky dizajnový prvok v celom interiéri.

Mozaikové obklady pod systémom polícMozaikové obklady pod systémom políc

Praktické využitie nájdu všade tam, kde chceme docieliť zviditeľnenie steny, oživenie interiéru alebo zamaskovanie krivých či inak poškodených stien. Mozaikové obklady vyniknú pod otvorenou knižnicou, ako podklad policového systému, minimalistického nábytku alebo kvetinovej steny.

Mozaiková dlažba ako dominantný prvok interiéruMozaiková dlažba ako dominantný prvok interiéru

V modernom poňatí najrôznejších abstraktných vzorov či atypických obrazcov vyniknú keramické obklady v obývacej izbe, vstupných halách alebo reprezentatívnych miestnostiach. Tu je však nutné dodržiavať porekadlo „menej je viac“, a tak mozaikou obložte iba jednu stenu izby.

Na slovenskom trhu nájdeme širokú škálu mozaikových keramických obkladov, ktoré môžeme použiť v našich interiéroch. O možnom použití sa môžeme nechať inšpirovať z webových stránok http://www.wallpaperintrend.com

moderné poňatie kúpeľňového obkladumoderné poňatie kúpeľňového obkladu

Zdroj: http://design-milk.com/…mosaic-tiles

Článok Keramické obklady sú trendy bol publikovaný 14. dubna 2013 v 06.45 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...