Mozaikové obklady z nerezu

Tagy:  obklady, atypické obklady, kúpeľňové obklady, obklady do kúpeľní, dlaždice, neelnox, oceľové obklady, nerez,

Sponzorované odkazy:

Mozaikové obklady z nerezu

Obklady patria k nevyhnutným doplnkom každého moderného domu, ktorý svojim majiteľom poskytujú široké uplatnenie. Ich najčastejšie využitie zaznamenávame v kúpeľniach či toaletách a potom v kuchyniach. Dizajn, štýl, veľkosť, tvar a materiálové spracovanie nepoznajú hranice, dalo by sa povedať, že nás už nič nedokáže prekvapiť.

Neelnox je spoločnosť, ktorá ponúka nerezové mozaikové dlažby a obklady, v rozmanitej škále vzorov. Obklady z nerezu si získavajú od zákazníkov stále väčšiu obľubu, a to predovšetkým pre svoju originalitu a moderný dizajn.

Spoločnosť Neelnox má v ponuke obkladové komponenty v rozmeroch od niekoľkých milimetrových čiastočiek až po dlaždice veľkoformátové. Ponuka zahŕňa sortiment rozmanitého tvarového prevedenia, vyberať je možné nielen z klasických obdĺžnikov či štvorcov, ale aj z tvarov okrúhlych alebo trojuholníkových.

K originálnej sérii patrí kolekcia Z-15 Diamond, ktorá zahŕňa obklady posiate autentickými kryštálmi Swarovski. K nadštandardnej rade patrí aj titánová kolekcia, ktorá zahŕňa dlaždice z titánu doplnených o krytinu disponujúcu zvýšenými hygienickými vlastnosťami.

K prednostiam oceľových dlaždíc a obkladov patrí predovšetkým ich životnosť a stále krásny vzhľad. Tiež ich upotrebenie je rozmanité, inšpiráciou vám môže byť naša fotogaléria.

luxusný designluxusný design
rozmanité využitierozmanité využitie
nepreberná škála vzorovnepreberná škála vzorov
moderný trendmoderný trend

Zdroj: http://design-milk.com/…mosaic-tiles

Článok Mozaikové obklady z nerezu bol publikovaný 17. května 2013 v 07.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...