Nástenné police v blokovom systéme

Tagy:  Police, polička, policový systém, nábytok, nábytková stena, knižnica, tieme rietveld, webster

Sponzorované odkazy:

Nástenné police v blokovom systéme

Úložného priestoru nie je takmer v žiadnom interiéri nazvyš, preto nie je divu, že za účelom zvýšenia odkladacej plochy sa zaobstarávajú celé nábytkové zostavy. Avšak pozor, nejde sa o klasické mohutné a ťažké zostavy, ale o jednoduché a hlavne vzdušné systémy.

K praktickým, elegantným a trendy nábytkovým policovým zostavám patrí veľkoformátová stena Webster, ktorá pochádza z rúk mladého holandského návrhára interiérov – Tiem Rietvelda. Tento kreatívny mladý umelec sa špecializuje predovšetkým na ručne spracované dizajnové prvky, ktoré poctivo vyplnia každý interiér.

Policový systém Webster slúži predovšetkým ako knižnica, ale obsah jednotlivých priehradok môžeme usporiadať podľa vlastnej fantázie a potreby. Táto polica bola vyrobená na zákazku, kedy zákazník zadal Tiem jasnú úlohu: chcel vytvoriť knižnicu v ľahkom, hravom a otvorenom dizajne. Knižnica by ďalej mala ponúknuť dostatočný priestor nielen na ukladanie kníh, ale aj na interiérové ​​doplnky a dekorácie či iné potrebné drobnosti.

Knižnica Webster je inšpirovaná bludiskom, ktorý vnesie do interiéru chaos, hravosť i zamyslenie. Policový systém je vhodný nielen do súkromných interiérov, ale aj pre komerčné využitie, predovšetkým do kancelárií.

veľkopriestorové riešenie otvoreného úložiskaveľkopriestorové riešenie otvoreného úložiska
priestor, dizajn, prehľadnosťpriestor, dizajn, prehľadnosť
police pripomínajúce bludiskopolice pripomínajúce bludisko

Zdroj: http://design-milk.com/tieme-rietveld

Článok Nástenné police v blokovom systéme bol publikovaný 26. března 2013 v 06.15 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...