Magnetické koreničky Mago5

Tagy:  Magnetické koreničky, Mago5, magnetic spice rack, koreničky, kuchynské koreničky, korenie, modenn

Sponzorované odkazy:

Magnetické koreničky Mago5

Korenie hrá v slovenských pokrmoch nezastupiteľnú úlohu, bez ktorého by žiadne jedlo nebolo chutné ani lahodné. Najrôznejšie druhy korenia potrebujeme mať stále po ruke, ale nie vždy nám to priestor umožní. Koreničky sú zvyčajne voľne položené na kuchynskej doske, kde však pri práci často prekážajú. Ak ich upraceme do skrinky či zásuvky, tak ich nebudeme mať pri varení po ruke.

Riešením sú magnetické koreničky Mago5 od značky Modenn, ktoré predstavujú univerzálny súbor koreničiek, ktorý možno pripevniť takmer kamkoľvek. Podľa priestoru a dispozičného riešenia kuchynskej linky, možno koreničky pripevniť na vonkajšie dno horných skriniek, na stenu alebo na dno pultu barovej dosky.

Uzáver koreničiek obsahuje magnet, ktorý vytvára silnú väzbu medzi koreničkou a plochou základňou kompletu. Výsyp korenia je založený na jednoduchom otočení magnetického uzáveru, ktorého silu je možné navoliť tak, aby sa sypalo viac či menej obsahu.

Koreničky Mago5 disponujú jednoduchosťou, avšak na trhu nemožno nájsť skutočný ekvivalent k tomuto výrobku. K najväčším prednostiam koreniaceho súboru patrí uvoľnenie priestoru a možnosť zavesenia kdekoľvek nás napadne. Vypracovaná technológia uzáveru simple twist umožňuje ľahké plnenie aj sypanie. Koreničky sú vyrobené z polypropylénového materiálu, ktorý dokonale pohlcuje zápach, čo je výhodné vtedy, keď často meníte obsah fľaštičky.

kamkoľvek umiestniteľnékamkoľvek umiestniteľné
jednoduchá aplikáciajednoduchá aplikácia
elegantný vzhľadelegantný vzhľad

Zdroj: http://design-milk.com/…c-spice-rack

Článok Magnetické koreničky Mago5 bol publikovaný 4. dubna 2013 v 06.15 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...