Obývacie izby pod pokrievkou moderného dizajnu

Tagy:  nábytok, obývacia izba, obývacie steny, moderný nábytok, rekonštrukcia obývacej izby, zariaďujeme obývaciu izba, Design Company, interiér

Sponzorované odkazy:

Obývacie izby pod pokrievkou moderného dizajnu

Obývacie izby zvyčajne slúžia ako reprezentatívna časť domu, v ktorej sa odohrávajú návštevy, organizujú oslavy, schádza sa rodina. Obývacia izba je srdcom domu, teda by sme jej mali pri zariaďovaní či rekonštrukcii venovať zvýšenú dávku pozornosti.

Inšpiráciou nám môžu byť veľmi vydarené obývacie izby od spoločnosti Design Company, ktorá sa zameriava na obývací nábytok a doplnky. Táto talianska spoločnosť pôsobí na trhu už niekoľko rokov, patrí medzi popredných tuzemských, ale aj zahraničných výrobcov veľmi luxusného a dizajnového nábytku. Je to spoločnosť, o ktorej môžeme tvrdiť, že vo svete nábytkového dizajnu a v moderných nábytkových trendoch udáva smer.

Trendom pre tento rok je nábytok veľmi jednoduchý, ktorý nebude v priestore pôsobiť dominantným dojmom a nebude utvárať pocit, že do interiéru nepatrí. Z farebných kombinácií budú vynikať všetky odtiene vo svetlých tónoch, skĺbenie s interiérom závisí predovšetkým na farbe podlahy a veľkosti priestoru.

Ak teda zariaďujete alebo sa chystáte obmeniť obývací priestor, nechajte sa inšpirovať niekoľkými veľmi nápaditými a priestorovo dokonale rozvrhnutými interiérmi.

trendom je minimalistický nábytoktrendom je minimalistický nábytok
nábytok je používaný iba pre praktické účelynábytok je používaný iba pre praktické účely
atypické usporiadanie nábytku je trendyatypické usporiadanie nábytku je trendy

Zdroj: http://freshome.com/…from-tumidei

Článok Obývacie izby pod pokrievkou moderného dizajnu bol publikovaný 5. dubna 2013 v 06.30 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...