Moree: svietiaci nábytok

Tagy:  nábytok, sedací nábytok, kreslo, taburet, sedadlo, stolička, stoličky, stôl, stolík, konferenčný stolík, konferenčný stôl, stoličky, interiérový nábytok, jedálenský stôl, jedálenské stoličky, more, svietiace, svietiace nábytky, LED, svetelný nábytok, LED nábytok

Sponzorované odkazy:

Moree: svietiaci nábytok

Milovníkov dizajnu, originálneho nábytku a štýlového riešenia interiéru, s najväčšou pravdepodobnosťou zaujme svietiaci nábytok značky Moree.

Nábytková kolekcia, vo verzii LED osvetlenia na diaľkové ovládanie, je revolučným riešením vo svete dizajnového nábytku. Svetelná kolekcia, označená štítkom Moree, predstavuje svetlo a moderný životný štýl s aktuálnymi trendy potrebami, ktoré sú vtesnané do neživej, materiálovej podoby.

Pre ľudí milujúcich dizajn a nevšedné veci

Značka Moree apeluje na dizajn, ktorý je tvorený pre konkrétnu skupinu zákazníkov, hľadajúcich originalitu, kvalitu, neošúchaný štýl a exkluzivitu.

Originálny štýl je vtesnaný do každého kusu nábytku, v ktorom sa snúbi praktickosť s moderným dizajnom a nápaditosťou. Svietiaci nábytok je mimoriadne flexibilné riešenie, s ktorým Moree udáva nové trendy v oblasti dizajnu a funkčného využitia.

Kolekcia svietiaceho nábytku je určená predovšetkým pre tých, ktorí milujú štýlové poňatie domu, minimalizmus a jednoduchosť v kombinácii s exkluzivitou.

Technológia LED Multicolor

Nábytok spoločnosti Moree disponuje kvalitnými LED žiarovkami v prevedení Multicolor, ktoré nám umožnia pomocou diaľkového ovládania, riadiť farebné spektrum. So súčasnou náladou alebo prebiehajúcou akciou, môžeme jednoducho zmeniť farbu nábytku.

Zmiešaním základných farieb, ktorými sú červená, zelená a modrá, je možné individuálne nastaviť požadovaný farebný odtieň alebo zvoliť niektorú z preddefinovaných farieb.

Ponuku tvorí aj nábytok s jednoduchými, bielymi LED žiarovkami, ktoré poskytujú klasickú farbu osvetlenia.

Dobíjacie batérie zaisťujú až tridsaťhodinovú bezdrôtovú prevádzku, dĺžka prevádzky bez nutnosti napájania sa však líši podľa druhu nábytku.

Trendom dominuje neopozeraný dizajn

Moree: to sú kreatívne nápady pre výrobky v oblasti nábytku a osvetlenia, inovatívne produkty životného štýlu, osobitý dizajn s prekvapujúcou funkčnosťou a vysokou úrovňou. V popredí každého produktu je symbióza moderného dizajnu, originálny štýl a nevídaná vhodnosť každodenného použitia.

Integrácia svietiaceho nábytku do interiéru a exteriéru je neskutočne jednoduchá, nábytok sa dokáže snúbiť s akýmkoľvek moderným prostredím. Je nutné podotknúť, že si v priestore razom vybuduje dominantné postavenie, ktoré len tak niečo nezatieni.

do interiéru aj exteriérudo interiéru aj exteriéru
ľadovo designovéľadovo designové
rôzne farebné poňatierôzne farebné poňatie

Zdroj: http://www.svitici-nabytek.cz

Článok Moree: svietiaci nábytok bol publikovaný 17. dubna 2013 v 07.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...