Kvetinové aranžmá: iba od FLORAL ART

Tagy:  floral art, kvetina, kvety, kvetinové aranžmá, dekorácie kvetín, kvetinová výzdoba, živé kvety, kvetiny, kvietok

Sponzorované odkazy:

Kvetinové aranžmá: iba od FLORAL ART

Ozdobou každého interiéru sú bez pochyby kvety, a to v akejkoľvek úprave a aranžmán. Avšak treba dodať, že krásu a dizajn interiéru utvára profesionálne kvetinové aranžmán, ktoré do interiéru vnesie istú dávku exkluzivity.

Moderné a profesionálne tvorené kvetinové aranžmán odchádza z rúk Jennifer McGarigle zo spoločnosti FLORAL ART. Kvetinové štúdio sa nachádza v samotnom srdci Benátok a rozprestiera sa na ploche o celkovej rozlohe 3 500 metrov štvorcových. Tento veľkopriestorový objekt zahŕňa nielen samostatnú kvetinovú predajňu, ale aj skladové zariadenia, pracovné priestory a predajnú časť, v ktorej sú ponúkané interiérové ​​doplnky.

Kvetinové dekorácie zo štúdia FLORAL ART sú žiadané predovšetkým preto, že sú k aranžmán používané len čerstvé kvety v kombinácii s inovatívnymi esteticky – dekoratívnymi doplnkami. Kvetinové veľkolepé diela sú inšpirované svetom módy, umenia, architektúry a moderného dizajnu.

Unikátnemu aranžmán a jedinečnému dizajnovému spracovaniu kvetín je tiež prispôsobená cena, ktorá začína na 75 amerických dolároch. Niektoré kvetinové aranžmány obsahujú aj doplnkový sortiment, ktorým sú napr. vázy, misky, vence alebo textilné výzdoby. Ceny takýchto kvetinových dekorácií sa pohybujú rádovo okolo 300 amerických dolárov.

Kvetinové štúdio FLORAL ART prijíma aj objednávky na svadobnú výzdobu, výzdobu komerčných priestorov, osláv, večierkov, rautov a iných, slávnostných životných udalostí.

exkluzívne kvetinové aranžmánexkluzívne kvetinové aranžmán
v jednoduchosti je krásav jednoduchosti je krása
originálna interiérová a exteriérová výzdobaoriginálna interiérová a exteriérová výzdoba
nápady sa cenianápady sa cenia

Zdroj: http://design-milk.com/floralart-la/#…

Článok Kvetinové aranžmá: iba od FLORAL ART bol publikovaný 25. dubna 2013 v 15.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...