Kúpte si nálepky na steny a nábytok

Tagy:  samolepky na stenu, nálepky, wallstickers, interiér, dekorácie

Sponzorované odkazy:

Kúpte si nálepky na steny a nábytok

Túžite po peknom, modernom a zaujímavom interiéri? Nálepky na stenu dokážu zásadným spôsobom ovplyvniť, ako bude interiér pôsobiť. Nálepky na stenu sú modernou vkusnou záležitosťou, o ktorej sa rozhodne oplatí dozvedieť viac.

Bohatý výber nálepiek

Nálepky na stenu sú skutočne rôznorodé a možno s nimi dosiahnúť mnohých odlišných efektov. Základom pri výbere vhodných nálepiek by mala byť téma, s ktorou nálepky súvisia. Veľmi obľúbené sú rôzne kvetinové vzory a abstraktné obrazce. Jednoduchú obývaciu izbu v japonskom štýle teda môže zdobiť napríklad pekne urastený bambusový kmeň s jemnými zelenými lístkami. Správne zvolené nálepky do interiéru bezchybne sedia a robia atmosféru. Skvele sa hodia do spálne, obývacej izby a špeciálne rady samolepiek obvykle bývajú aj pre kuchyňu a kúpeľňu. Deti určite potešia veselé farebné motívy či motívy zvieratiek na stene či nábytku v ich izbičke.

Veľký rozdiel medzi nálepkami môže byť v ich veľkosti, farbách, ale aj materiáli. Luxusné nálepky môžu byť aj zo saténu, zamatu alebo korku. Nálepky môžu byť aj trblietavé.

klietky skoro ako ozajstné, autor: wallwearklietky skoro ako ozajstné, autor: wallwear

Prečo si nálepky zaobstarať

Po peknom útulnom domove túži určite každý. Niektoré dekorácie rýchlo zovšednejú a výsledný dojem celého interiéru zvyčajne ani príliš neovplyvnia. Nálepky na stenu sú ľahko aplikovateľné a z priestoru razom vykúzlia niečo jedinečné a zaujímavé. Pomocou nálepiek môže byť z každej miestnosti originálna izba. Je len na vás, kam sa nálepky rozhodnete umiestniť, a tiež je na vás to, ako budú veľké, farebné a koľko ich bude. Je to jednoduchý ale pritom maximálne efektívny spôsob, ako bez práce úplne zmeniť dojem jednotlivých izieb.

Kam s nálepkami

Nálepky sú vhodné do každej izby a môžu byť dekoráciou prázdnej steny či môžu nejakým spôsobom dotvoriť priestor pri pohovke , skrini, posteli či v rohoch. Nálepky sa predávajú jednotlivo alebo v blokoch, podľa toho, ako s nimi chceme stenu zdobiť. Nálepky sú neuveriteľne vkusnou a efektnou dekoráciou a svoje uplatnenie nájdu prakticky v každej miestnosti.

Kam pre nálepky na stenu

Najširší výber nálepiek na stenu je na špecializovaných internetových stránkach, kde sú prehľadne zoradené do sekcií a výber je teda veľmi jednoduchý. Vyberať môžete medzi prekrásnymi abstraktnými vzormi a jednoduchými aj komplikovanými motívmi. Vždy je uvedená veľkosť, cena aj materiál nálepky a k nahliadnutiu je konkrétna nálepka už umiestnená v interiéri. Nálepky sa podľa veľkostí pohybujú v cenovej relácii od 10 do 100 €.

Jedna dominantná samolepka stačí, autor: wallstickersJedna dominantná samolepka stačí, autor: wallstickers

Článok Kúpte si nálepky na steny a nábytok bol publikovaný 18. prosince 2012 v 09.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Šárka Rychtářová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...