Čo rýchlo a lacno ozdobí steny? Štýlové nálepky!

Tagy:  samolepky na stenu, ozdoba, dekorácie, výzdoba, bývanie, byt, dom, interiér, design

Sponzorované odkazy:

Čo rýchlo a lacno ozdobí steny? Štýlové nálepky!

Každý človek má diametrálne odlišný vkus, čo sa samozrejme prejavuje aj v interiéri a jeho zariadení. Niekto preferuje čisté, hladké a jednoduché línie, minimum nábytku a skôr studený dizajn. Ďalší zase uprednostňuje hŕbu kníh, farby, dekorácie všetkého druhu a predovšetkým najrôznejšie obrázky a nástenné maľby. Či sa už radíte do akejkoľvek skupiny alebo ste takzvaný zlatý stred, stenám môžete dodať šmrnc, úplne nový vzhľad a imidž prakticky okamžite a za pár eur. Viete, ako na to? Obstarajte si tieto praktické a trendové samolepky na stenu a buďte jednoducho IN!

Prečo mať na stene samolepky?

Samolepky na stene môžu bytu dodať čaro domova, premeniť ho na komiksový brloh, ale tiež dokážu veľmi efektívne schovať mastné fľaky v kuchyni, škvrny od náteru maľby a mnoho ďalšieho. Výhodou samolepiek je fakt, že ich v priebehu niekoľkých sekúnd na stenu nalepíte a rovnako tak rýchlo a jednoducho ich zase môžete kedykoľvek zložiť. Samolepky potom na stene nezanechajú žiaden povlak a predovšetkým neolúpu maľbu, čo je podstatné.

Vyjadrite sa nálepkou

Ohromným hitom posledných rokov sú nálepky s poznámkami, najrôznejšími glosami a tiež heslami, ktoré charakterizujú vás ako majiteľa bytu. Ak chcete svojim návštevám niečo povedať alebo jednoducho ozdobiť steny svojim obľúbeným mottom, pozrite sa napríklad na bohatú ponuku e-shopu FARFETCH, ktorý ponúka štýlové samolepky z najrôznejších materiálov už od 14 €.

Autor: FARFETCHAutor: FARFETCH

Keď neviete čo

Možno si hovoríte, že nápisy sú príliš konkrétne a nie každý by ich mohol pochopiť. Ak si chcete steny obývacej izby, predsiene alebo napríklad detskej izbičky vyzdobiť nejakou samolepkou, ale nemáte príliš jasnú predstavu, nič nepokazíte klasickým usmievavým smajlíkom, ktorý vám bude dodávať neustále veselú energiu a optimizmus. Tento smajlík na vás čaká v e-shope ALDUCADAOSTA za 40 €.

Autor: ALDUCADAOSTAAutor: ALDUCADAOSTA

Nálepka, ktorá hovorí za všetko

Navigovať nejakým smerom, poukázať na určité miesto… Ako zariadiť, aby išli ľudia vždy správnym smerom alebo sa práve tu zastavili, ak nechcete tabuľu s ohromným nápisom? Jednoducho si kúpte praktickú samolepku v tvare šípky alebo stopky, ktorá hovorí za všetko a nepotrebuje jediné slovo navyše. Tento farebný kúsok si zaobstaráte tiež v dizajnovom e-shope ALDUCADAOSTA, a to za 32 €.

Autor: ALDUCADAOSTAAutor: ALDUCADAOSTA

Písmeno namiesto mena

Obzvlášť deti majú veľmi rady, ak ich izbička zdobí ohromná samolepka ich mena. Niektoré sú ale tak neobvyklé, že ich na zozname jednoducho nenájdete. Čo potom? Jednoducho si kúpte samolepky v podobe samostatných písmen a meno si zostavte sami. V inom prípade môžete vymyslieť aj vtipné heslo, motto či čokoľvek iné, čo vás práve napadne a čo by mohlo zdobiť vašu stenu. Nálepku si zaobstaráte opäť v e-shope FARFETCH za 48 €.

Autor: FARFETCHAutor: FARFETCH

Ako z komixu

V posledných rokoch sa do popredia bytového dizajnu opäť predral tak populárny pop art, ktorý svoju najväčšiu slávu zaznamenal v 60. rokoch minulého storočia. Popartoví umelci si potrpeli nielen na svetoznáme ikony ako bola napríklad Marylin Monroe, ale predovšetkým na veľa farieb a komiksového vyobrazenia. Ak sa nebojíte do svojho bývania zakomponovať trochu tej hravosti, kúpte si plastické nálepky s komiksovými výrazmi či postavičkami a dodajte bývaniu trochu veselosti. Napríklad túto samolepku zaobstaráte v e-shope FARFETCH za 59 €.

Autor: FARFETCHAutor: FARFETCH

Článok Čo rýchlo a lacno ozdobí steny? Štýlové nálepky! bol publikovaný 3. února 2015 v 12.00 v rubrike Dom, Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...