Textilné samolepky sú hitom detských izieb

Tagy:  samolepky, samolepiace, dekorácie, samolepiace dekorácie, ozdoba stien, doplnky, dekorácie, interiérové ​​dekorácie, detská izba, detské izby, ozdoba, zdobenie, výzdoba detskej izby, textil, textilné, textilné samolepky

Sponzorované odkazy:

Textilné samolepky sú hitom detských izieb

Interiérové samolepky na stenu sa stávajú hitom mnohých domácností, a to vďaka svojim jedinečným vlastnostiam. Počas pomerne krátkej chvíľky môžeme prezliecť existujúci interiér do nového kabátu, a to za pomerne prijateľné peniaze.

Na trhu sú ponúkané rôzne druhy interiérových samolepiek, stále sa objavujú nejaké novinky, ktoré ponúkajú úžasný dizajn. K inovatívnym produktom v oblasti samolepiacich dekorácií patria samolepky, ktoré sú vyrobené čisto z textilných materiálov.

Austrálska spoločnosť Mae stavila na originalitu, výnimočné spracovanie, prvotriedny dizajn a štýlové prevedenie. Kolekcia detských textilných samolepiek je navrhnutá tak, aby dokázala rozvíjať všetky detské zmysly.

Samolepky sú vyrobené z ekologicky šetrných materiálov, ktoré sú šetrné nielen k životnému prostrediu, ale aj hygienickému minimu. K ďalším prednostiam samolepiek z textilu patrí ich opakované použitie, deti si ich môžu voľne rozmiestňovať po izbe, a to z miesta na miesto – podľa potreby.

Ponuka zahŕňa rozmanité série samolepiek: zvieratká, dopravné prostriedky, dinosauri, pokrmami, princezné,… Ideálne riešenie, ako veľmi vkusne premeniť nudnú detskú izbičku do originálneho priestoru, v ktorom sa budú detičky cítiť „ako doma“.

moderné poňatie detskej izbymoderné poňatie detskej izby
široká paleta vzorov a motívovširoká paleta vzorov a motívov

zdroj: http://www.lovemae.com.au

Článok Textilné samolepky sú hitom detských izieb bol publikovaný 19. července 2013 v 15.15 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...