Nálepky na stenu zmenia steny na nepoznanie

Tagy:  samolepky na stenu, nálepky, wallstickers, interiér, dekorácie

Sponzorované odkazy:

Nálepky na stenu zmenia steny na nepoznanie

Nielen modernému interiéru môžeme dopriať drobné oživenie, ktoré však dokáže vykúzliť úplne novú atmosféru. Nálepky na stenu môžeme stále ešte považovať za novinku, o ktorej každý nevie. Pri ich výbere preto bude najlepšie použiť internet, kde sa môžeme tiež nechať inšpirovať.

Kam s nálepkami

Nálepky môžeme umiestniť prakticky na akékoľvek miesto, dôležité však je, aby podčiarkovali celkový dojem miestnosti namiesto toho aby na seba zbytočne upozorňovali. Nálepky by mali korešpondovať so zariadením a štýlom miestnosti. Výber je bohatý a celá aplikácia nálepky na nami vybrané miesto tak jednoduchá. V modernom byte rozhodne nesmie chýbať.

Ako z obálky časopisu

Nápadom sa pri zariaďovaní bytu medze nekladú. Niektoré nálepky sú skutočne originálne. Byt si môžeme vyzdobiť nápismi a výstižnými heslami. Do spálne sa určite bude hodiť romantické milostné vyznanie. Farebné písmenká môžu vyzdobiť detskú izbu. Veľké nálepky s nápismi môžeme aplikovať na stenu obývačky. Veselé a vtipné nálepky môžu privítať návštevu v predsieni či v izbe pre hostí.

Nápaditá inšpirácia

Abstrakcie ale aj konkrétne motívy môžu vyzdobiť náš byt. Nálepky sa vyrábajú z rôznych materiálov a okrem klasiky sa tak môžeme stretnúť aj s luxusným saténom, zamatom či pôsobivým leskom. Abstraktné obrazce sú univerzálne a hodia sa takmer kamkoľvek. U veselých obrázkov už musíme premýšľať, kam sa hodia a kam nie. Skvelé miesto, kam nálepky umiestniť, môže byť ako prázdna stena, ktorá pôsobí príliš nudne, tak miesto napríklad za gaučom. Na našom rozhodnutí je tiež výška, do ktorej nálepku umiestnime. Obvykle však vyzerá najlepšie stred steny, u vysokých nálepiek môžeme začať aplikovať pokojne aj u podlahy.

Prírodné motívy

Veľmi obľúbené sú nálepky s tematikou prírody, a je jedno, či už ide o farebné kvety či roztomilé zvieratká. Romantické farebné srdiečka môžeme umiestniť takmer kamkoľvek, stromček a kvety určite zaujmú hneď pri vchode v predsieni. Svoje miesto by mohli mať aj v kuchyni. Mušličky bude zrejme najlepšie nalepiť do kúpeľne. Čierna mačička vo veľmi jednoduchom prevedení ozdobí byt milovníkov týchto nezávislých zvierat. Trochu abstraktná červená kvetina dodá jednoduchej bielej miestnosti šmrnc. Farebné motýle poletujúce po stene vyzerajú fantasticky. Palmy vykukujúce za pohovkou dodajú miestnosti úplne nový ráz. Pávie oko aj farebné tulipány sú pomerne jednoduchým a univerzálnym motívom, ktorý je možné umiestniť takmer kamkoľvek.

Článok Nálepky na stenu zmenia steny na nepoznanie bol publikovaný 9. února 2013 v 08.45 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Šárka Rychtářová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...