Kuchyne tak, ako ich nepoznáme

Tagy:  kuchyne, kuchynské linky, kuchynské zostavy, kuchynský nábytok, moderné kuchyne, atypické kuchyne

Sponzorované odkazy:

Kuchyne tak, ako ich nepoznáme

Nepostrádateľným priestorom každého domu, ktorý ľudské príbytky sprevádza už od dôb vývoja civilizácie, je kuchyňa . Atmosféra tohto miesta je spojená so zmesou nezabudnuteľných vôní, chutí a krásnej práce. O tom, ako sa tu budeme cítiť, ako nám tu bude chutiť a ako nám pôjde práca od ruky, rozhoduje predovšetkým vkusné a nevšedné zariadenie.

Zameriame sa na kuchyne, ktoré nie sú až tak nášmu srdcu blízke. Predstavíme si kuchyne, ktorým dominuje vzdušný a úložný priestor, kuchyne, ktoré sa skôr podobajú obývacej izbe alebo kuchyne, ktoré nás v čase vrátia o niekoľko rokov späť.

Dnešným trendom kuchynského nábytku sú modely, ktoré viac ako klasickú kuchynskú linku pripomínajú obývaciu stenu. Ide o kuchyne, ktoré sa spájajú s obývacou izbou a ktorých interiér sa dá veľmi ťažko rozlíšiť.

Ďalším trendom sú kuchyne zámocké, ktoré sa snažia navodiť atmosféru dávnych čias. Hoci na prvý pohľad pôsobia tak, ako keby naozaj zo zámku pochádzali, pri dôkladnejšom skúmaní zistíme, že disponujú najmodernejším vybavením.

K trendom kuchynského sveta patria kuchyne metropolitné, čo sú kuchyne extra moderné. Tu sa dokonale snúbi súhra moderného vybavenia, atypických tvarov, maximálneho priestorového rozmiestnenia a najmodernejších doplnkov.

Naša fotogaléria vám predstaví niekoľko extravagantných kuchynských liniek a ak sa vám niektorá z nich zapáči, nie je nič jednoduchšie, než si ju dať zhotoviť na mieru.

príklad luxusnej metropolitnej kuchynepríklad luxusnej metropolitnej kuchyne
dôraz kladený na priestor a presvetlenosťdôraz kladený na priestor a presvetlenosť

zdroj: http://freshome.com/…dern-kitchen

Článok Kuchyne tak, ako ich nepoznáme bol publikovaný 7. května 2013 v 06.45 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...