Kúpeľňové obkladačky: praktické aj dizajnové

Tagy:  kúpeľňa, dlaždice, obklady, kúpeľňové obklady, obklady do kúpeľne, obkladačky, keramické obklady, keramické obkladačky

Sponzorované odkazy:

Kúpeľňové obkladačky: praktické aj dizajnové

Kúpeľňa je miestom, ktorá býva veľmi náročná predovšetkým na priestor a úložné priestory. Ukladanie najrozmanitejších predmetov je klasicky riešené nábytkom, policami, pojazdnými stolíkmi alebo kozmetickými toaletkami. To sú však zariaďovacie predmety náročné nielen na údržbu, ale aj na priestor, čo býva predovšetkým v malých a miniatúrnych kúpeľniach veľkým problémom.

Riešenie prichádza v podobe 3D kúpeľňových obkladačiek, ktoré spĺňajú nielen stránku praktickú, ale aj účelovú. Interaktívne 3D kúpeľňové obklady ponúkajú multifunkčné využitie a možnosť dostatočného úložného priestoru.

Jednoduchá, dalo by sa povedať, že aj obyčajná kúpeľňová dlaždica, avšak z hľadiska praktickosti a využiteľnosti úplne unikátna. Každá obkladačka môže byť použitá na iný účel, v ponuke sú kúpeľňové obklady disponujúce háčikmi na uterák, osušku alebo župan. Iné kusy disponujú úložným priestorom na papierové vreckovky, ktoré sa jednoducho vyťahujú otvorom v obkladačke.

K praktickým prvkom patrí tiež odvetrávanie vlhkosti a pary, ktorá vzniká najmä pri teplom kúpeli. Ostatné obkladačky môžu mať podobu šuplíčka, ktorý slúži ako úložný priestor na kozmetiku, holenie alebo iné drobnosti.

Esteticky pôsobí farebné odlíšenie obkladačiek alebo vystúpené typy, ktoré nahrádzajú jednoduché poličky slúžiace na umiestnenie dekorácií alebo napríklad parfumov.

Jednoduchosť, štýl, praktickosť a tematickosť, to sú aspekty, ktoré v sebe skrývajú inovatívne 3D kúpeľňové obklady.

multifunkčné využitiemultifunkčné využitie
praktické a efektívnepraktické a efektívne
tiež dekoratívnetiež dekoratívne

zdroj: http://dornob.com/…ll-bathrooms

Článok Kúpeľňové obkladačky: praktické aj dizajnové bol publikovaný 15. května 2013 v 06.45 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...