VIPP: Moderné kúpeľňové doplnky

Tagy:  kúpeľňové doplnky, mydlovnička, vešiak na uterák, držiak toaletného papiera, kúpeľňa, vybavenie kúpeľní, odpadkový kôš, téglik na zubné kefky, zariaďujeme kúpeľňu, VIPP

Sponzorované odkazy:

VIPP: Moderné kúpeľňové doplnky

Vzhľad kúpeľní môžeme vylepšiť vkusnými a dizajnovo zaujímavými doplnkami, ktorými sú mydlovničky, tégliky na zubné kefky, odpadkové koše, dávkovače mydla alebo toaletné štetce.

Novú dimenziu kúpeľňových doplnkov ponúka tyrkysová kolekcia spoločnosti VIPP, popredného výrobcu kúpeľňového vybavenia. Kúpeľňovými farbami pre rok 2010 sú farby tyrkysové, ktoré sa nesú v duchu noblesnosti, sviežosti a elegancie. Vhodnou kombináciou bude nerez a čierna guma, ktorá tvorí prechodovú, prostrednú lištu u jednotlivých výrobkov. Guma, vložená u odpadkových košov alebo WC štietky funguje ako mechanický tlmič a slúži pre plynulé a tiché uzatváranie.

Veľkým pomocníkom, ktorý nájdeme v najnovšej kolekcii, je sprchovací stierač, vyrobený z nerezovej ocele a čiernej gumy. Vďaka ergonomickému tvarovaniu dokonale padne do ruky, mäkké okraje poskytujú ochranu nielen sklu sprchovacieho kúta, ale aj obkladom.

Kúpeľňové doplnky spoločnosti VIPP vypovedajú o dlhoročných skúsenostiach, ktoré sa postupom času vylepšovali tak, až dospeli k úplnej dokonalosti. Ich úspech spočíva predovšetkým v čistých a jednoduchých líniách, minimalizme a schopnosťou začleniť sa do každého kúpeľňového interiéru.

elegancia, štýl, jednoduchosťelegancia, štýl, jednoduchosť
kúpeľňovou farbou roku 2010 je tyrkysovákúpeľňovou farbou roku 2010 je tyrkysová

Zdroj: http://design-milk.com/…es-turquoise

Článok VIPP: Moderné kúpeľňové doplnky bol publikovaný 4. června 2013 v 15.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...