Tapeta trojrozmernej dimenzie

Tagy:  tapety, interiérové ​​tapety, tapeta, umiestnenie tapiet, aplikácie tapiet, tapetové vzory, moderný interiér, tapeta ako polica, multifunkčna tapeta, polička, police, regál, 3D tapety, trojrozmerná tapeta

Sponzorované odkazy:

Tapeta trojrozmernej dimenzie

Jednou zo zmien interiérového ​​dizajnu môže byť aplikácia netradičných tapiet, ktoré nielen dobre vyzerajú, ale zároveň sú aj praktické. Na tému interiérových tapiet bolo už napísané nespočetné množstvo článkov, ktorý vypovedali nielen o dizajne tapiet, ale aj o ich aplikácii a typoch.

Dnes sa však obzrieme za tapetami vyššej triedy, ktoré v interiéri pôsobia trojrozmerným dojmom. Tradičné tapetovanie bolo povznesené na nekonvenčný dizajnový nápad, ktorý vypovedá o jedinečnej alternatíve doteraz nudných stien.

3D tapeta je ojedinelá nielen vo svojej podobe, ale aj vo svojom praktickom využití, pretože jednotlivé záhyby môžu slúžiť zároveň ako funkčný reál či polička. V ostatných prípadoch prázdny priestor sa môže v podobe 3D tapety využiť pre vloženie kníh alebo iných, drobných dekoračných predmetov.

Hlavnou myšlienkou autora 3D tapety, Kick Edgrena Nyborg, bolo vtlačiť interiéru nový rozmer a tiež nové funkčné možnosti, ktoré možno vďaka tapete dosiahnúť. Tapety disponujú predovšetkým geometrickými vzormi, veľmi často sa opakujú asymetricky riešené linky alebo abstraktné obrazce.

Manipulácia s 3D tapetami nie je nijako zložitá, ale ak sa budeme do lepenia tapiet púšťať sami, je nutné si vopred dôkladne preštudovať manuál. Zložitejšie aplikácie však prinášajú vytúžený výsledok, a tak sa po namáhavej práci budeme môcť pochváliť unikátnou ozdobou.

skryté využitie voľného priestoruskryté využitie voľného priestoru
moderné a štýlové vzorymoderné a štýlové vzory
originálne, praktické a trendyoriginálne, praktické a trendy

Zdroj: http://dornob.com/…orating-idea

Článok Tapeta trojrozmernej dimenzie bol publikovaný 14. června 2013 v 15.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...