Bambusový interiér - zamilujte sa do prírody

Tagy:  interiér, bambusový interiér, podlaha, dizajn, tapeta, nábytok, posteľ

Sponzorované odkazy:

Bambusový interiér - zamilujte sa do prírody

Drevo ako také je najpoužívanejším materiálom v domácnostiach a to aj v týchto moderných časoch, kedy je v kurze sklo, kovy a plast. Skrátka a dobre, bytové trendy sú pominuteľné rovnako tak ako móda, čoho si je vedomých veľa praktických ľudí. Avšak niekedy určité drevené prvky môžu pôsobiť zastaralým, až nudným dojmom. Chcete si do svojho bytu či domu predsa len zaobstarať drevo, ale radi by ste sa oslobodili od rustikálneho nábytku či klasického montovaného? Potom vyskúšajte revolučnú novinku v podobe bambusu, ktorý je moderný, nadčasový, skvele udržateľný a jednoznačne neodolateľný.

Kvalitná podlaha

Čo sa podlahy týka, veľa ľudí jej dôležitosti neprikladá veľký význam a zaobstará si lacnejší variant a radšej investuje do poriadnej kuchynskej linky či priestrannej sedacej súpravy. To je však veľká chyba, pretože práve podlaha určuje celkový dizajn a vzhľad miestnosti a ak je nekvalitná, nielen, že bude čoskoro ošarpaná, matná a celkovo nie príliš pekná, ale ku všetkému vám môže spôsobiť rad nepríjemností. Stavte preto radšej na overenú kvalitu, ktorá je moderná po celom svete. Reč je o bambusových podlahách, ktoré sa pýšia neuveriteľne dlhou životnosťou a navyše skvele vyzerajú. Zaobstarať si ju môžete v mnohých atraktívnych odtieňoch od prírodnej dubovej až po mahagónovú.

Stavte na kvalitu, autor: dimextapetyStavte na kvalitu, autor: dimextapety

Interiérový doplnok

Holé múry nie sú v žiadnom interiéri príjemné a vždy pôsobia neuveriteľne studeno. Márne si lámete hlavu nad tým, ako miestnosti zvelebiť a urobiť ich originálne? Potom vyskúšajte štýlové bambusové aplikácie, ktoré zastávajú funkciu tapety a miestnosti dodajú luxusný vzhľad. Vďaka prírodnosti bambusu sú vhodné ako do obývacej izby, tak napríklad do jedálne či spálne.

Buďte originálny, autor: fototapetaBuďte originálny, autor: fototapeta

Bambusový nábytok

Drevený nábytok je úplnou klasikou, ktorú pozná každý a veľa z vás ho doma pravdepodobne aj vlastní. Avšak nie je drevo ako drevo a každé vyzerá úplne odlišne. Chcete zostať u overenej klasiky a napriek tomu túžite po niečom inovatívnym? Potom vyskúšajte jedinečný bambusový nábytok, ktorý vydrží desiatky rokov, vyzerá skvele a navyše je neuveriteľne pohodlný, preto je ideálny napríklad na výrobu postelí alebo kuchynských stoličiek.

Bambusový nábytok je pohodlný, autor: chatarchaluparBambusový nábytok je pohodlný, autor: chatarchalupar

Článok Bambusový interiér - zamilujte sa do prírody bol publikovaný 6. prosince 2013 v 07.30 v rubrike Nábytok, Dom, Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...