Fototapety, ktoré udávajú módne trendy

Tagy:  tapeta, tapety, nástenná tapeta, samolepka, samolepiace, samolepiaca tapeta, interiérová tapeta, dekorácie, doplnok, interiérové ​​dekorácie, bytové dekorácie, bytové doplnky

Sponzorované odkazy:

Fototapety, ktoré udávajú módne trendy

Našťastie sú dávno preč doby, kedy tapety predstavovali nechcený gýč v každom interiéri a slobodnou voľbou tak utvárali nepeknú podobu každého interiéru. Dnešné verzie vzdušných a dizajnových tapiet predstavujú profesionálnu voľbu, ako dodať interiéru luxusný vzhľad.

Dnešná podoba nástenných tapiet je už natoľko vyspelá, že sa môžeme sami rozhodnúť o tom, aký motív na tapete bude. Použiť môžeme fotografie z dovolenky, obrázky, výtvarné umenie – čokoľvek, čo nás zaujíma, alebo k čomu máme kladný vzťah.

Súbor tapiet, od dizajnérov zo spoločnosti Eazywall, je slobodným riešením, v ktorom neexistujú žiadne obmedzenia – týkajúce sa veľkosti alebo motívu. Fototapety, ktoré opustia túto spoločnosť sú maximálne variabilné, môžeme ich umiestniť kamkoľvek, na skrine, dlaždičky, stenu, kuchynskú linku, domáce spotrebiče, dvere, okná, zrkadlá… kamkoľvek nás napadne.

Tapety sú vyrobené zo špeciálneho materiálu, ktorý má vzhľad tenkého plátna, ktorý sa na rozdiel od klasických tapiet nevrásni. Tapety môžu byť použité opakovateľne, môžeme ich teda premiestňovať z miesta na miesta. Počas aplikácie sa nemusí používať žiadne lepidlo alebo voda, pre inštaláciu tapety sa nevyžadujú žiadne pomôcky.

kompletná premena detskej izby počas niekoľkých málo minútkompletná premena detskej izby počas niekoľkých málo minút
luxusné tapety sú exkluzívnym interiérovým doplnkomluxusné tapety sú exkluzívnym interiérovým doplnkom

zdroj: http://www.home-designing.com/…r-every-room

Článok Fototapety, ktoré udávajú módne trendy bol publikovaný 8. července 2013 v 06.45 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...