Grafické zdobenie steny

Tagy:  Blik Classic Dots, dekorácie, interiérové ​​dekorácie, samolepky, samolepky na stenu, samolepka, koliesko, kruh, kruhy, dizajn, štýl, moderný, nálepky, stena, zdobenie steny

Sponzorované odkazy:

Grafické zdobenie steny

Ozdobovanie stien v interiéri patrí k veľmi obľúbeným činnostiam vylepšovania domácnosti, avšak nie vždy sú ohlasy také, aké by mali byť. Ak sa rozhodneme zdobiť steny, mali by sme si najskôr všetko dobre premyslieť.

Dôležité je snúbiť zdobiaci prvok s existujúcim interiérom, a to nielen farebne, ale aj štýlovo. Dôležitá je decentnosť, zachovanie prevládajúceho štýlu a schopnosť spoznať, kedy so zdobením prestať.

Aktuálnym trendom je minimalizmus, pri ktorom je potrebné riadiť sa mottom „menej je viac“. Samolepiace kolekcie Blik Classic Dots smerom minimalizmu kráčajú dokonale, a to v podobe svojej najnovšej nástennej dekorácie.

Kolekcia je zostavená z rôznych štýlov koliesok, jednoduchých tvarom a farbou, avšak luxusným prevedením pre zdobenie interiéru. Balenie obsahuje 16 kusov obtlačkov, ktoré možno použiť nielen na steny, ale aj na nábytok, obklady, sklo či keramiku.

Samolepiace, odnímateľné dekorácie umožnia komukoľvek rýchlo a ľahko vytvárať dekoratívne vzory alebo vlastné nástenné maľby. Kolekcia interiérových samolepiek je vhodná nielen na súkromné ​​použitie, ale aj do kancelárií či iných verejných priestorov.

Veľmi vkusné, jednoduché a zároveň elegantné riešenie výzdoby či oživenie existujúceho interiéru. Niekedy stačí naozaj veľmi málo…

koliesková smršť v dokonalej symbiózekoliesková smršť v dokonalej symbióze
elegancia, vkus, dizajn pod slovom kolieskoelegancia, vkus, dizajn pod slovom koliesko
úplná súhraúplná súhra

Zdroj: http://mayflo.com/…e-design.htm

Článok Grafické zdobenie steny bol publikovaný 19. června 2013 v 16.30 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...