Luxusný záhradný nábytok WAVE

Tagy:  wave, nábytok, záhradný nábytok, hojdačka, záhradná hojdačka, hojdacia sieť

Sponzorované odkazy:

Luxusný záhradný nábytok WAVE

K bežnému užívateľskému štandardu nášho exteriéru patrí kvalitný a komfortný záhradný nábytok. Naše záhrady vypĺňajú stoly, stoličky, kreslá alebo ležadlá, komfortom býva nábytok doplnkový, ako sú barové stolíky alebo hojdačky.

Dizajnéri Erik Nyberg a Gustav Strom uviedli na trh luxusnú hojdaciu sieť, ktorá spĺňa podmienky nielen dizajnu, ale aj vysokého komfortu. Ide takmer až o umelecké dielo, ktoré v sebe spája funkčnosť s krásou a eleganciou. WAVE je vyrobená z leštenej nerezovej ocele a dvoma druhmi perforovanej tkaniny, ktorá je čiastočne priehľadná, ale dokáže z 86% odolávať slnečným lúčom. Čalúnenie je vymeniteľné, k dispozícii je v bielej farbe, cappuccino, čiernej alebo tyrkysovej.

WAVE vytvára unikátny plávajúci dojem tým, že sa môže sklopiť na jednom jedinom mieste svojej základne. Konštrukcia hojdacie siete je natoľko pevná, že odoláva nielen vysokej váhe svojich užívateľov, ale aj nepriaznivým poveternostným podmienkam. Hojdacia sieť má nasledujúce rozmery: 300 × 365 × 255 cm.

Hojdacia sieť WAVE bola prvýkrát predstavená v roku 2008 v Dubaji, kde sa jej dostalo veľkého uznania a pozornosti. Ďalšie úspechy oslávila hojdacia sieť WAVE v Paríži, kde výrobok dostal ocenenie Les Découvertes, a to za kreativitu, inováciu a kvalitu prevedenia.

elegancia a komfortelegancia a komfort
príjemná relaxáciapríjemná relaxácia
inovatívne riešenie záhradného nábytkuinovatívne riešenie záhradného nábytku

Zdroj: http://design-milk.com/wave

Článok Luxusný záhradný nábytok WAVE bol publikovaný 24. června 2013 v 06.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...