Moderný domov zdobia drahé lustre

Tagy:  svetlo, osvetlenie, interiérové ​​osvetlenie, lampa, lampy, stropné svetlo, stropné svietidlo, nástenné svetlo, nástenné svietidlo, luster, lustre, závesné lustre, závesné svietidlá

Sponzorované odkazy:

Moderný domov zdobia drahé lustre

Nie vždy platí pravidlo, čo je drahé je kvalitné a exkluzívne. Avšak, v prípade našej ukážky luxusných a exkluzívnych osvetlení, nemá zmysel niečo spochybňovať.

Luxusný rad exkluzívnych lustrov nielen dokáže vytvoriť výnimočný interiér, ale aj navodí atmosféru veľkoleposti. Štýlový luster má svoje vlastné kúzlo, svoju dušu a osobitý nádych. Od ostatných sa líši originálnou podobou, nevšedným materiálovým zložením a jedinečným tvarom.

Nie každému interiéru však sluší exkluzívny luster za tisíc a viac eur s puncom svetoznámej firmy. Tiež by nemal byť prílišnou dominantou interiéru a jedinou vecou, na ktorú sa budú uberať pohľady všetkých prichádzajúcich.

Exkluzívne nemusí znamenať prehnaný a bohato zdobený, lebo práve tu platí pravidlo, že v jednoduchosti je krása. Obľúbené a trendy sú lustre jednoduchého, minimalistického štýlu a decentného prevedenia. Čerešničkou na torte sú svietidlá z talianskej produkcie, pretože práve tie patria k najuznávanejším na svete.

K luxusným lustrom patria aj niektoré vitrážne modely typu Tiffany, ktoré sa vyznačujú farebnými sklíčkami. Tento typ lustrov vás uhranie predovšetkým po zotmení, keď z tmy vystúpi farebná spleť drobných sklíčok.

exkluzivita spočíva v origináliexkluzivita spočíva v origináli
zložité prevedenie dodá interiéru luxuszložité prevedenie dodá interiéru luxus
dokonalé trblietanie krištáľudokonalé trblietanie krištáľu

Zdroj: www.flickr.com

Článok Moderný domov zdobia drahé lustre bol publikovaný 24. června 2013 v 14.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...