Skladací nábytok od spoločnosti Brainstream

Tagy:  nábytok, sedací nábytok, kreslo, taburet, konferenčný stolík, skladací nábytok, skladací stolík, skladací stôl, nábytok z preglejky, nábytok z jedného kusu dreva

Sponzorované odkazy:

Skladací nábytok od spoločnosti Brainstream

Nedostatok úložného a používateľského priestoru rieši väčšina domácností, nábytok sa stáva prekážkou a priestorovou bariérou.

Tento handicap so stopercentným výsledkom vyriešila spoločnosť Brainstream, ktorá uviedla na trh rozkladací nábytok z brezovej preglejky. Kolekcia skladacieho a viacúčelového nábytku zahŕňa set: kreslá s taburetom, ležadlo – sofa a konferenčný stôl. K veľkým prednostiam nábytku z preglejky patrí jeho jednoduchá montáž, ktorá sa zaobíde bez akéhokoľvek náradia. Výhodou je rýchlosť a jednoduchosť montáže, nízke požiadavky na uloženie a prírodné začlenenie do interiéru.

Sedací nábytok spoločnosti Brainstream je veľmi pohodlný, komfortný a vďaka ergonomickým tvarom nie je potrebné dokupovať žiadne sedačky či vankúše.

Skladacie kreslo je vyrobené z jedného kusa preglejky, dostupné v troch farebných prevedeniach. Kreslo môže byť použité ako stály kus nábytku v moderných domácnostiach, vďaka jeho vysokej mobilite ho možno jednoducho premiestňovať po interiéri a exteriéri podľa potreby.

Z kolekcie spoločnosti Brainstream sa osvedčil predovšetkým konferenčný stolík, ktorý je možné podľa potreby nastaviť do piatich rôznych výšok. Výšková multifunkčnosť umožňuje užívateľom pri stolíku praktizovať rôzne činnosti.

ľahká a rýchla montážľahká a rýchla montáž
komfortné posedeniekomfortné posedenie

Zdroj: http://design-milk.com/…-brainstream

Článok Skladací nábytok od spoločnosti Brainstream bol publikovaný 26. června 2013 v 14.15 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...