Sklenené sprchové hlavice ako známka luxusu

Tagy:  shower heads, sprcha, sprchovací kút, kúpeľňa, sprchová hlavica, sklenená sprcha, sklenená hlavica, sprcha zo skla, sprchová hlavica zo skla, moderná sprcha

Sponzorované odkazy:

Sklenené sprchové hlavice ako známka luxusu

Najnovšie a najluxusnejšie trendy sa čím ďalej, tým viac premietajú do kúpeľňových priestorov, pretože tu sa dá stále niečo vylepšovať. Interiéroví dizajnéri prichádzajú stále s najrôznejšími nápadmi na vylepšenie priestoru, výrobcovia kúpeľňových setov zase s vylepšenými technológiami a materiálmi.

Sprchové kúty pomaly, ale isto vytláčajú z kúpeľní kúpacie vane, preto nie je divu, že sa výrobcovia kúpeľňového vybavenia predháňajú so stále novými sprchovými doplnkami. Luxusné sprchové hlavice ponúkajú maximálny pôžitok, keď klasické sprchovanie strieda para alebo jemný dážď.

Aktuálny trend v oblasti sprchových hlavíc sú nové materiály a tvary, ktoré ešte viac dokážu začleniť luxusný dizajn do interiéru. Sklenené sprchové hlavice prinášajú nový rozmer do sprchovacích kútov, pretože sklo s vodou sa prenádherne snúbi. V ponuke sú hlavice kruhového aj obdĺžnikového tvaru s niekoľkými možnosťami nastavenia prúdu vody.

Rozhodujúca je aj veľkosť, ktorá zaistí priestorovejšie vodné pokrytie, ktoré prináša uspokojivé relaxačné účinky. Čo sa týka technologickej vyspelosti môžu sa aj tu sklenené sprchové hlavice chváliť. Vo svojom vnútri majú vstavanú inštaláciu rôznych typov sprchovania, počnúc tým klasickým a končiac príjemným rosením.

sklenené sprchové hlavice rôznych tvarovsklenené sprchové hlavice rôznych tvarov
revolúcia v sprchovanírevolúcia v sprchovaní

Zdroj: http://www.thedesignblog.org/…shower-heads

Článok Sklenené sprchové hlavice ako známka luxusu bol publikovaný 27. června 2013 v 06.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...