Dizajn v hlavnej úlohe: posteľ na zips

Tagy:  posteľ, spálňa, lôžko, moderná posteľ, moderný dizajn, štýl, nábytok, spálňový nábytok, nábytok do spálne, interiérový nábytok

Sponzorované odkazy:

Dizajn v hlavnej úlohe: posteľ na zips

Posteľ patrí k najdôležitejším nábytkom, ktoré vypĺňajú moderné spálne. Je to tiež jeden z mála nábytkov, kde by sme v prvom rade mali hľadieť na pohodlnosť a komfortnosť miesto na dizajn a štýl. Avšak realita je trochu iná, vo väčšine prípadov sa necháme nalákať stránkou dizajnovou a prípadné nedostatky zisťujeme až vtedy, keď už je neskoro.

Používateľskú komfortnosť v kombinácii s vysokou dávkou exkluzívneho dizajnu ponúka posteľ od talianskej spoločnosti Florida Furniture. Posteľ na zips: to je novinka, ktorú spoločnosť Florida predstavila.

Posteľ má jemne zaoblený čalúnený rám, ktorého súčasťou je zips bežiaci po celom jeho obvode. Miesto nesympatického ustieľania, stačí jednoducho posteľ zatvoriť na zips a počas niekoľkých málo sekúnd máme z postele úhľadný dizajnový prvok. Periny sú počas dňa schované pred čiastočkami prachu a inými nečistotami, ktoré sa víria vzduchom.

Zips Bed je k dispozícii v niekoľkých farebných odtieňoch: v ponuke je paleta bielej, šedej a modrej. Vedľa dizajnového pohľadu ponúka Zip posteľ aj vysoký užívateľský komfort, ergonomické tvarovanie a pohodlné spanie.

počas dňa v tónoch vysokého dizajnupočas dňa v tónoch vysokého dizajnu
unikátne riešenieunikátne riešenie
rôzne farebné poňatierôzne farebné poňatie

Zdroj: http://www.thedesignblog.org/…mpled-sheets

Článok Dizajn v hlavnej úlohe: posteľ na zips bol publikovaný 2. července 2013 v 07.30 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...