Kúpeľňa budúcnosti - minimalizmus a nenápadnosť

Tagy:  kúpeľne, kúpeľňa, moderná kúpeľňa, zariaďujeme kúpeľňu, nábytok, kúpeľňový nábytok, praktický nábytok, toaleta, sanitárna keramika, kúpeľňové doplnky

Sponzorované odkazy:

Kúpeľňa budúcnosti - minimalizmus a nenápadnosť

Budúcnosť praje minimalizmu, nenápadnosti, šetreniu času i energie a decentnosti v kombinácii s praktickosťou. Tieto vlastnosti sa budú vyskytovať nielen v bežnom živote, ale predovšetkým v interiéroch, ktoré by nám dnes ešte pripomínali skôr obrázok zo sci-fi. Nebude to však tak dlho trvať a vymoženosti nastávajúcej doby budú pomaly prichádzať aj do našich domovov.

Jedným z budúcich prostriedkov je moderný, elegantný, modulárny a futuristický kúpeľňový nábytok. Na prvý pohľad nám môže pripomínať modul vhodný skôr do kozmickej lode alebo stanice, ale ide o vertikálne kúpeľňové vybavenie. Kompletné kúpeľňové vybavenie sa nachádza v jedinom module, ktorý zaberie minimum miesta a ponúka maximálny užívateľský komfort.

Modulárny kúpeľňový set je obrazom modernej a nadčasovej architektúry, zobrazujúci obraz dizajnérov zo spoločnosti OFA Design Odyssea. Jednotlivé stavce, ktoré sú upevnené nad sebou, dokážu nezávisle rotovať podľa aktuálnej potreby a prinášajú uspokojenie pre rôzne potreby. V module sa nachádza napr. WC s bočnou priehradkou, na WC kefu a rolku papiera. V ďalšom module je ukryté umývadlo so vstavaným zásobníkom na mydlo, batéria ponúka možnosť regulácie teplej a studenej vody. V module sa tiež ukrýva sprcha, ktorá umožňuje rôzne stupne intenzity prúdenia vody a masážny tok.

Modulárne kúpeľňové vybavenie je vhodné nielen do malých kúpeľní, ale predovšetkým do verejných priestorov, ako sú hotely, apartmány, penzióny alebo súkromné ​​vilky.

praktické riešenie predovšetkým pre malé kúpeľnepraktické riešenie predovšetkým pre malé kúpeľne
kompletné kúpeľňové vybavenie sa nachádza v jedinom modulekompletné kúpeľňové vybavenie sa nachádza v jedinom module

Zdroj: http://dornob.com/…-design-idea

Článok Kúpeľňa budúcnosti - minimalizmus a nenápadnosť bol publikovaný 3. července 2013 v 07.45 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...