Ultra elegantné taburetky od Fiorentino

Tagy:  nábytok, sedací nábytok, kreslo, taburet, sedák, stolička, stoličky, taburetka, Fiorentino, koža, kožený

Sponzorované odkazy:

Ultra elegantné taburetky od Fiorentino

Exkluzívne doplnky vnesú do interiéru sviežosť, štýl, nádych luxusu a vo väčšine prípadov aj užívateľský či štýlový komfort. Nie vždy musí ísť o dominantný prvok, ktorý zaujme na prvý pohľad predovšetkým pre svoju veľkosť. Exkluzivita obvykle tkvie v detailných prvkoch, kvalitnom prevedení a materiálovom spracovaní.

Talianska spoločnosť Fiorentino sa zameriava na výrobu limitovanej kolekcie luxusného nábytku. Do podvedomia zákazníkov sa spoločnosť Fiorentino zapísala predovšetkým vďaka svojim kvalitným produktom disponujúcich silnou osobnosťou a charakteristickou podobou.

Najnovšou kolekciou sú kožené taburetky, ktoré prinášajú užívateľom maximálny komfort a luxus do moderného domova. Čistý luxus kožených taburetiek je znásobený žiariacimi kryštálmi Swarovski, ktoré pohovkám dodávajú diamantový ligot.

Praktické využitie ponúka aj samostatná sedacia plocha, ktorú je možné otvoriť a priestor využiť ako skladovaciu časť. Taburetky kombinujú vzhľad s mimoriadnymi výkonmi, ktorými sú sedacie možnosti, úložný priestor, farebná stálosť, ľahká údržba – umývateľnosť a ponuka brilantných farebných prevedení.

Taburetky sú ideálnym doplnkom do spálne, obývacej izby, šatne, predsiene alebo do komerčných priestorov. Unikátny štýl a dizajn kožených taburetiek dodá interiéru nezameniteľný a jedinečný štýl.

v exkluzívnom prevedenív exkluzívnom prevedení
taburetky zažívajú obrovský boomtaburetky zažívajú obrovský boom
s maximálnym využitím úložného priestorus maximálnym využitím úložného priestoru
v rôznych farebných prevedeniachv rôznych farebných prevedeniach

Zdroj: http://mayflo.com/…ottomans.htm

Článok Ultra elegantné taburetky od Fiorentino bol publikovaný 14. července 2013 v 05.30 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...