5 dizajnových úlovkov, ktoré doladia miestnosť

Tagy:  nábytok, bývanie, interiér, štýl, nakupovanie, dekorácie, zmena bývania

Sponzorované odkazy:

5 dizajnových úlovkov, ktoré doladia miestnosť

Každý raz za čas zatúži po zmene svojho vzhľadu, hoci ide iba o iný štýl líčenia alebo drobné skrátenie vlasov. A rovnaké je to aj v prípade dizajnu, kedy vás po niekoľkých rokoch jednoducho omrzí mať stále to isté bývanie. Nie každý si však môže dovoliť rekonštrukciu alebo celkovú zmenu interiéru, v takom prípade sa zamerajte na drobnosti a maličkosti, vďaka ktorým bude miestnosť razom svieža, a pritom nemusíte minúť tisíce eur.

Koža vo všetkých podobách

Kožený nábytok s koženými predmetmi sú niečo, čo do interiéru neodmysliteľne patrí. Výhodou kože je napríklad fakt, že je moderná už niekoľko rokov a so všetkou pravdepodobnosťou bude IN aj za ďalšiu dekádu. S kúpou kožených predmetov tak skrátka nikdy nešliapnete vedľa. Ak sa vo vašom byte alebo dome koža ešte nevyskytuje, kúpte si napríklad toto štýlové kreslo, ktoré je zaujímavé svojím retro štýlom a výraznou červenou farbou. Kúpiť si ho môžete na e-shope SCULLYANDSCULLY.COM za 480 €.

Autor: SCULLYANDSCULLY.COMAutor: SCULLYANDSCULLY.COM

Praktická taburetka

Často počas sledovania televízie premýšľate, kam si odložiť unavené nohy, keď k vám príde návšteva s väčším počtom členov, nemáte ju kam usadiť a niekedy si jednoducho potrebujete len položiť šálku s kávou alebo časopis? Pre všetky prípady je skvelou kúpou praktická taburetka, ktorá má univerzálny vzhľad a vďaka úložnému priestoru je ideálna pre menšie byty. Kúpiť si ju môžete na e-shope DWELLSTUDIO.COM za 45 €.

Autor: DWELLSTUDIO.COMAutor: DWELLSTUDIO.COM

Originálna bytová flóra

Dokážete si prestaviť interiér bez kvetov a najrôznejších rastlín? Ak áno a dokonca v takom prostredí žijete, potom si musíte pripadať veľmi chladne a akosi bez života. Ak sa neviete príliš starať o živé rastliny, zabúdate ich zalievať a ich kúpa je vždy akurát vyhodením peňazí, kúpte si tieto trvanlivé rastliny, ktoré znesú aj „bojové“ podmienky a budú vyzerať stále senzačne. Kúpiť ich možno na e-shope ONEKINGSLANE.COM za 116 €.

Autor: ONEKINGSLANE.COMAutor: ONEKINGSLANE.COM

Myslite aj na záhradu

Máte to nesmierne šťastie, že vlastníte súkromnú záhradu s veľkou terasou alebo balkónom? Potom myslite na komfort, ktorý si na svojom pozemku môžete dennodenne užívať, a to od rána do neskorých večerných hodín. Nie je nič príjemnejšie, než si kávu vychutnať na čerstvom vzduchu, preto si zaobstarajte túto štýlovú vonkajšiu pohovku, na ktorej je radosť leňošiť. Vaša môže byť už za 245 €, a to z e-shopu ONEKINGSLANE.COM.

Autor: ONEKINGSLANE.COMAutor: ONEKINGSLANE.COM

Nábytok, ktorý je vhodný všade

Kúpiť taký nábytok, ktorý bude presne ladiť so zvyškom vybavenia a predovšetkým s vašou podlahou, môže byť naozaj behom na dlhú trať. Máte skúsenosti s tým, že odtieň nikdy presne neodhadnete? Potom sa vydajte úplne inou cestou a naopak kúpte odlišný kúsok, ktorý zapadne do každého interiéru a stane sa ihneď ústredným prvkom celej miestnosti. Presne takú úlohu má napríklad táto komoda z e-shopu ALLMODERN.COM, ktorá vás vyjde na 230 €.

Autor: ALLMODERN.COMAutor: ALLMODERN.COM

Článok 5 dizajnových úlovkov, ktoré doladia miestnosť bol publikovaný 24. června 2015 v 07.00 v rubrike Doplnky a Nábytok. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...