Dizajn DOT: Originálna váza - vázy

Tagy:  váza, kvetinová váza, interiérové ​​vázy, sklenené vázy, keramické vázy, plastové vázy, kovové vázy, Unvase, Design DOT

Sponzorované odkazy:

Dizajn DOT: Originálna váza - vázy

Interiérových dekorácií je na trhu nepreberné množstvo, ponuka zahŕňa najrozmanitejšie typy, tvary, veľkosti, farby či techniky spracovania. Ak chce niekto preraziť na trh s niečím novým, je potrebné dať výrobku vysoký punc originality a úplnej výnimočnosti.

Veľmi dobre sa tejto úlohy zhostila spoločnosť menom Design DOT, ktorá na trh uviedla interiérovú dekoráciu „vázy vo váze“. Výnimočnosť tejto vázy spočíva v optickom klame, ktorý znázorňuje vázu, ktorá však v skutočnosti vázou nie je.

Váza menom UNVASE sa skladá z dvoch prvkov, ktoré pri zobrazení z profilu vedľa seba vytvára optický klam, ktorým je silueta vázy. Unvasa je vyrobená z glazovanej keramiky, v ponuke je v dvoch farebných prevedeniach. K moderným prvkom prispieva matný povrch, ktorý maximálne zdôrazňuje vysokú podstatu tohto formulára. Unvasa je vyrobená ručným procesom odlievania, čo dodáva výrobku vysokú kvalitu remeselného spracovania.

Unvasa sa vyrába len v jednej veľkosti, dva duté odliatky disponujú rozmermi 28 × 11,5 × 8 centimetrov.

optický klam v interiérioptický klam v interiéri
decentné, jednoduché, vkusnédecentné, jednoduché, vkusné

Zdroj: http://design-milk.com/…by-designdot

Článok Dizajn DOT: Originálna váza - vázy bol publikovaný 22. července 2013 v 06.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...