Interiérový minimalizmus v bielej

Tagy:  farba, farby, interiérové ​​farby, farby v byte, interiér, minimalizmus, minimalistické prvky, vzdučnost, moderný interiér, nábytok, dom, byt, dekorácie, štýl

Sponzorované odkazy:

Interiérový minimalizmus v bielej

Podľa psychológov hrajú farby v interiéri nesmierne dôležitú úlohu, ktorá má vplyv nielen na celkovú atmosféru priestoru, ale aj na zdravie a spokojnosť bývajúcich. Psychológovia radia, voliť farby neutrálne, ktoré neublížia priestoru ani psychike.

Ak patríte medzi vyznávačov minimalizmu, nechajte sa inšpirovať veľmi podareným loftovým bytom, ktorého autorom je Poteet Architects. Takmer úplne biely interiér je ideálnym priestorom pre prezentáciu umeleckých predmetov, ktorých nie je v byte málo.

Interiér pôsobí vzdušne, veľmi čisto, priestranne – spĺňa teda hlavné minimalistické požiadavky a ponúka úžasné miesto na život. Kombinácia svetlých priestorov v spojení s denným svetlom, ktoré do interiéru preniká veľkými oknami, pôsobí na prítomných veľmi pozitívnym dojmom.

Fotogaléria je zostavená z reálnych fotiek, všimnite si, že priestor nie je zbytočne zaťažený mohutným či prebytočným nábytkom. Priestoru dominuje iba funkčný nábytok potrebný k pohodlnému a komfortnému žitiu. Zbytočné drobné dekorácie sú nahradené umeleckými predmetmi, tu stavili na heslo „menej je niekedy viac“ a vydarilo sa.

Avšak, nebránim sa podotknúť to, že na niektorých môže interiér pôsobiť príliš sterilne, neosobne. To je však vec názoru a v našom prípade predovšetkým aktuálneho dizajnového trendu, ktorý je v tomto prípade jednoznačne „in“.

elegancia interiéruelegancia interiéru
vzdušnosť a priestornosťvzdušnosť a priestornosť
všetko v bielej farbevšetko v bielej farbe

zdroj: http://www.digsdigs.com/…terior-decor

Článok Interiérový minimalizmus v bielej bol publikovaný 24. července 2013 v 06.45 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...