Interiérová bilancia bielej a dreva

Tagy:  interiér, moderný interiér, vybavenie interiéru, biela farba, biela, drevo, drevený

Sponzorované odkazy:

Interiérová bilancia bielej a dreva

Drevo v interiéri pôsobí príjemným dojmom a navodzuje pocit útulnosti a hrejivosti domova. Biela farba pôsobí elegantne, decentne, čisto, minimalisticky a trendy, dokáže opticky presvetliť a zväčšiť interiér. Kombinácia dreva a bielej farby sú ideálnymi prvkami pre vytvorenie moderného interiéru s cieľom na dizajn a estetiku.

Vhodné riešenie: kombináciu dreva a bielej farby prinášame v nadchádzajúcom texte, keď prázdne a nezaujímavé biele steny boli vyplnené zaujímavým dreveným osadením. Priestor, ktorému dominuje biela farba bol doplnený o drevené prvky tak, aby všetko bolo v rovnováhe a harmónii.

Vzhľadom k netypickú povahu interiéru sú všetky drevené prvky vyrobené priamo na mieru, a to z kvalitného borovicového dreva. Všetky drevené plochy sú zanechané v pôvodnej podobe, nie je použité žiadnych farieb pre zvýraznenie, pretože jedine v prírodnej podobe dokáže vyniknúť krása dreva.

Všetky drevené plochy sú vyrobené iba z masívneho borovicového dreva, od dverí počnúc a pri schodoch končiac. Zaujímavo napr. pôsobia drevené stropné podhľady alebo vstavaná skriňa s policami oddeľujúca jednotlivé miestnosti.

čistý a minimalistický interiérčistý a minimalistický interiér
nádherná kombinácia s drevenými prvkaminádherná kombinácia s drevenými prvkami
všetko dokonale zladenévšetko dokonale zladené

Zdroj: http://dornob.com/…-wood-panels

Článok Interiérová bilancia bielej a dreva bol publikovaný 4. srpna 2013 v 07.00 v rubrike Dom. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...