Olympic Gold: Keramické nádoby inšpirované starovekým Gréckom

Tagy:  keramika, keramické riady, taniere, tanieriky, misky, olympic gold, Grécko, Lara de Greef, originálna keramika

Sponzorované odkazy:

Olympic Gold: Keramické nádoby inšpirované starovekým Gréckom

V starovekých dobách sa významné udalosti zaznamenávali zvyčajne na kuchynský a dekoratívny riad, ktorý bol vyrobený z keramiky. Významné činy boli zaznamenané na taniere, misky, vázy, hrnce a hrnčeky.
Každodenná a významná ľudská činnosť bola na keramiku zaznamenávaná pomerne dlhú dobu, ale postupom času sa od tohto zvyku začalo ustupovať až nakoniec táto tradícia úplne vymizla. S nápadom oživenia starovekých zvykov prišla kreatívna dizajnérka, Lara de Greef, ktorá túto tradíciu opäť privádza späť a vytvára neodolateľnú kolekciu pomenovanú Olympic Gold.

Na keramike sú zaznamenané činnosti z bežného života, ako je napríklad obliekanie a vyzliekanie, obúvanie a vyzúvanie sa z topánok, zametanie podlahy či upratovanie domácnosti. Maľby na keramike sú vyrobené troj-dimenzovanou formou, čo vyzerá nielen elegantne, ale aj sofistikovane.
Takto stvárnená keramika pôsobí veľmi honosne a dominantne vo všetkých interiéroch, poukazuje na vkusnú estetiku svojich majiteľov.

Celý sortiment mladej, talentovanej a kreatívnej návrhárky, Lary de Greef, si môžete prezrieť na stránkach: http://www.laradegreef.nl

originálny a vkusný riadoriginálny a vkusný riad

Zdroj: http://design-milk.com/…ara-de-greef

Článok Olympic Gold: Keramické nádoby inšpirované starovekým Gréckom bol publikovaný 17. srpna 2013 v 07.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...