Svetelný nábytok od Moree

Tagy:  stolík, stolíky, konferenčný stolík, nábytok, interiérový nábytok, coffee table, konferenčný stôl, koktejlový stolík, servírovací stolík, LED, osvetlenie, svetelný stolík, svietiaci stolík, moree

Sponzorované odkazy:

Svetelný nábytok od Moree

Každému modernému interiéru dominuje nábytok, ktorý vedľa stránky praktickej zvyčajne spĺňa aj stránku dizajnovú. S obstaraním nábytku možno experimentovať, vyberať kusy podľa existujúceho interiéru, podľa farebnej či materiálové zladenosti alebo jednoducho podľa vlastného vkusu.

Ponuka nábytku je rozmanitá, škála materiálového prevedenia, štýlov, tvarov, farieb nepozná hranice. Nápady dizajnérov sa doslova dennodenne prebíjajú s novými, aktuálnymi trendmi. Nápaditým štýlom a inovatívnym vzhľadom prispela pod pokrievku aktuálne nábytkovej tvorby aj spoločnosť Moree.

Nábytok, označený štítkom Moree, predstavuje svetlo a životný štýl, ktorý je vtesnaný do neživej podoby. Moree apeluje na dizajn tvorený pre určitú skupinu zákazníkov, ktorí hľadajú originalitu, exkluzivitu a kvalitu. Individuálny vzhľad svetelného nábytku prekvapí nielen svojou funkčnosťou, ale aj štýlom a nápaditosťou.

Každý výrobok od spoločnosti Moree disponuje originálnym štýlom, osvedčenou praktickosťou v symbióze s moderným dizajnom. Najnovšiu kolekciu tvoria svetelné stoly, konferenčné, príručné, odkladacie, barové, reštauračné, ktoré sú vhodné pre súkromné ​​aj komerčné využitie.

Nábytok sa pýši označením titulu 3v1 (stôl, lampa a design), ktorý dokáže navodiť extravagantnú svetelnú scénu na terase, v záhrade, reštaurácii, bare alebo v obývacej izbe.

Najluxusnejšie modely sú k dostaniu vo verzii LED osvetlenia na diaľkové ovládanie s diverzifikovanými funkcií šestnástich prednastavených farieb.

dokonalý prvok interiérudokonalý prvok interiéru
perfektné využitie v reštauráciách, baroch, kaviarňach, kluboch, …perfektné využitie v reštauráciách, baroch, kaviarňach, kluboch, …
vhodné i do zahradyvhodné i do zahrady
v rôznych farebných svetláchv rôznych farebných svetlách

Zdroj: http://mayflo.com/…e-lounge.htm

Článok Svetelný nábytok od Moree bol publikovaný 19. srpna 2013 v 15.15 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...