Netradičný riad z jesenných kolekcií

Tagy:  kuchyňa, jeseň, trendy, dizajn, návrh, nakupovanie

Sponzorované odkazy:

Netradičný riad z jesenných kolekcií

Riad je neoddeliteľnou súčasťou každej kuchynskej linky, avšak nie vždy pôsobí reprezentatívne alebo je nápaditý. Veľa rodín tomuto druhu vybavenia neprikladá príliš veľký význam, pretože sa domnieva, že deti beztak každý pekný a krehký kúsok rozbijú. Ak ale chcete návštevu čas od času prekvapiť niečím štýlovým alebo by ste si radi k nedeľnému obedu sadli s novým originálnym servisom, pozrite sa, aké jesenné novinky dnes bodujú.

Inšpirované oblohou

Návrhári sa odjakživa nechávajú inšpirovať všetkým, čo možno bežne vidieť v okolitom svete. Či už sú to rastliny, zvieratá, ľudia alebo napríklad nebo. Taniere a misky od značky Amara sú inšpirované nočnou oblohou, preto sa na vašej večeri môžu objaviť zlaté hviezdy či tmavomodré nebo, ktoré je typické pre letný večer. Jeden kus kúpite za 8 €, pričom celá zvýhodnená súprava vás vyjde na super cenu 39 €.

Autor: AMARAAutor: AMARA

Servis pre kráľovnú

Vždy ste si hovorili, aké by to asi bolo, servírovať pokrmy v kráľovskom riade? Teraz si tento svoj ​​sen môžete splniť, a to celkom jednoducho a lacno. U značky Shopbop si teraz zaobstaráte sadu štýlových tanierov s nápisom queen už za 33 € za celú sadu šiestich kusov. Červené taniere sú zdobené zlatistými ornamentmi, ktoré celému stolovaniu dodajú punc elegancie a luxusu.

Autor: SHOPBOPAutor: SHOPBOP

Aj drobnosť poteší

Radi večer pri televízii chrumkáte oriešky alebo sušené ovocie a pokiaľ sa u vás zastaví návšteva, vždy ju vhodne pohostíte? Potom by vo vašej zbierke riadu nemal chýbať aspoň jeden exkluzívny kúsok, slúžiaci práve na podávanie drobných desiat alebo pohostenia. Pozlátená metalická miska v tvare úst je podľa posledných trendov a navyše ju v obchodoch farfetch teraz kúpite za zvýhodnenú cenu 17 €.

Autor: FARFETCHAutor: FARFETCH

Pre neposlušné deti

Väčšina detí sa skôr či neskôr dostane do fázy, kedy s nimi stolovanie nie je vôbec príjemné. Buď sa v jedle neprítomne prehrabujú alebo si vymýšľajú. Vám nezostane než zaťať zuby a dúfať, že toto obdobie rýchlo odznie. Každej ratolesti sa bude o poznanie lepšie jesť, pokiaľ jej zaobstaráte príjemný riad s obrázkami zvieratiek alebo obľúbených postavičiek. Jesenná kolekcia riadu od Modcloth je plná zaujímavých motívov, ktoré určite potešia každého potomka. Taniere kúpite od 32 € za sadu.

Autor MODCLOTHAutor MODCLOTH

V štýle antiky

Interiéry sa vždy inšpirovali históriou a pravdepodobne tomu nikdy nebude inak. Ak sú vám blízke kúsky, ktoré by hravo obstáli aj v minulosti, potom vás iste nadchne najnovšia kolekcia riadu od značky Lobjet. Francúzska dizajnérska spoločnosť sa tentoraz sústredila na antiku, preto sú jednoduché biele taniere zdobené zlatistým okrajom v štýle venca. Zaobstarať si ich môžete u Saks Fifth Avenue, a to za 14 € za kus.

Autor: SAKSFIFTHAVENUEAutor: SAKSFIFTHAVENUE

Článok Netradičný riad z jesenných kolekcií bol publikovaný 29. října 2014 v 12.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...