Kreslo v spojení s LED lampou

Tagy:  nábytok, sedací nábytok, kreslo, stolička, stoličky, lampa, svetlo, relaxačné kreslo

Sponzorované odkazy:

Kreslo v spojení s LED lampou

Multifunkčnosť začína hrať v interiéri stále väčšiu úlohu, jedným z dôvodov je šetrenie miestom. K tomu, aby nábytok dokázal uspokojiť aj toho najnáročnejšieho majiteľa, je potrebný nielen maximálny užívateľský komfort, ale aj doplnkový servis.

Nábytok nám obvykle prináša jednu podstatnú funkciu, ktorou je praktické využitie alebo odpočinok. Ak však chceme svoj ​​čas napr. v sedacom nábytku prežiť aktívne, je nutné zapojiť do činnosti ďalší predmet. Tým je najčastejšie svetlo, ktoré slúži čase čítania alebo ručnej činnosti.

Skĺbenie týchto dvoch prvkov je však dnes už otázkou jediného predmetu, tým je kreslo s LED osvetlením. Relaxačné, pracovné i oddychové kreslo disponuje LED osvetlením, ktoré je umiestnené po celom obvode. Dokonalé rozloženie svetelných bodov ponúka maximálnu využiteľnú viditeľnosť. Súčasťou tohto nábytku je tiež bočná polica, ktorá môže byť využitá na knihy, časopisy alebo iné predmety.

Ak sa kreslo nepoužíva slúži nábytok ako moderná lampa, ktorá dokonale vypĺňa priestor interiéru. Vedľa úžitkových vlastností ponúka kreslo elegantný dizajn, ktorý sa dokáže snúbiť s každým moderným interiérom.

multifunkčné využitie priestorumultifunkčné využitie priestoru
dokonalé riešeniedokonalé riešenie
originálny prvok v každom interiérioriginálny prvok v každom interiéri

Zdroj: http://www.beautifullife.info/…and-armchair

Článok Kreslo v spojení s LED lampou bol publikovaný 20. listopadu 2013 v 06.15 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...