VARIO: držiak plastových pohárov

Tagy:  kelímok, plastový pohár, plastové kelímky, držiak, držiak kelímkov, vario, cup holder

Sponzorované odkazy:

VARIO: držiak plastových pohárov

S plastovými pohármi sa stretávame dennodenne, v kaviarňach, pouličných stánkoch, obchodoch s rýchlym občerstvením či v kinách. V plastových pohároch nám podávajú nápoje nielen studené, ale aj horúce. Pitie z plastu býva ťažšie ako pitie zo skla, ak nechceme obsah rozliať, musíme vynaložiť značné úsilie a sústredenosť. O to väčšiu pozornosť musíme venovať plastovým pohárom, v ktorých máme horúce nápoje alebo z ktorých popíjame počas chôdze.

Ideálnym riešením, ako predísť komplikáciám rozliatiu nápoja je držiak plastových pohárov Vario, ktorý je v súčasnej dobe dostupný iba na zahraničnom trhu. Držiak plastových pohárov Vario zlepšuje ergonómiu pitia z plastových pohárov, lebo svojim užívateľom ponúka komfortnú rukoväť, ktorá zabraňuje vylievaniu nápoja.

Držiak disponuje veľmi jednoduchým dizajnom hladkých tvarov, ktoré vytvárajú prekvapujúcu a inovatívnu formu výrobku. Vario je vyrobený zo 100% recyklovateľného materiálu, jeho otvorené dno umožňuje využitie pre rôzne veľké a objemné tégliky.

Držiak plastových pohárov je ideálnym riešením nielen pre každodenné potreby, ale aj pri firemných či verejných oslavách. Nevýhodou však je jeho skladovateľnosť a prenosnosť. Hoci disponuje minimálnymi rozmermi, dajme si ruku na srdce, kto z nás by dennodenne držiak nosil pri sebe.

dizajnové aj praktickédizajnové aj praktické

Zdroj: http://design-milk.com/…o-cup-holder

Článok VARIO: držiak plastových pohárov bol publikovaný 3. září 2013 v 15.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...