Stojany a držiaky toaletného papiera od Maimouna

Tagy:  toaletný papier, kúpeľňa, doplnky do kúpeľne, kúpeľňové doplnky, dekorácie, kúpeľňové dekorácie, stojan, držiaky, stojan na toaletný papier, držiak toaletného papiera, stojan toaletného papiera

Sponzorované odkazy:

Stojany a držiaky toaletného papiera od Maimouna

Toaletný papier má doma určite väčšina z nás, ére novín či nastrihaných časopisov totiž dávno odzvonilo. Na myseľ sa nám ale kladie nerudovská otázka: kam s ním? Variant sa ponúka niekoľko. Kotúčik toaletného papiera môžeme položiť na nejakú skrinku, na kúrenie, na nádržku WC alebo si môžeme zakúpiť sériovo vyrábané, plastové, kovové či menej zriedka drevené, závesné držiaky.

Kto chce však mať aj v tejto miestnosti kúsok originality a odlišovať sa od ostatných, môže sa poobzerať aj po niečom osobitejšom a to ponúka práve obchod www.fler.cz/maimouna.

Stojany a držiaky na toaletný papier predávané v tomto obchode nájdu uplatnenie predovšetkým v interiéroch s nádychom sedliackeho štýlu. Ľudia aj v dnešnej technickej a uponáhľanej dobe, chcú do svojho domova preniesť aspoň trochu ducha doby našich babičiek. Zaujímavou nábytkovou solitérou sa určite môže stať aj v modernejších interiéroch, pretože drevo je najintegrovanejším materiálom.

Zákazník si môže vybrať z niekoľkých typov stojanov a držiakov – stojany vo tvare kadibudky, držiaky na toaletný papier s odkladacím priestorom pre krížovky, časopisy a i. V ponuke sú aj stojany, ktoré je možné využiť nielen na WC, ale aj v kuchyni na kuchynské utierky, závesné stojany v tvare rôznych zvieratiek a pod.

Len na zákazníkovi samotnom záleží, akú povrchovú úpravu dreveného výrobku si zvolí. Na výber má z niekoľkých možností – prírodná úprava, prelakovanie bezfarebným lakom alebo namorenie do nejakého odtieňa, ktorých predávajúci ponúka veľké množstvo (odtieň dub rustikál, svetlý gaštan, kanadský orech, hnedý mahagón, červený mahagón, borovica, svetlý orech a.i.).

Cena stojanov a držiakov sa pohybuje medzi 10 – 22 €. Zakúpením držiaku na toaletný papier si môžeme urobiť radosť sami sebe alebo môžeme obdarovať niekoho blízkeho originálnym darčekom.

praktické aj dekoratívnepraktické aj dekoratívne
použitie nájde aj v kuchyni, ako držiak papierových utierokpoužitie nájde aj v kuchyni, ako držiak papierových utierok
rôzne štýly, rôzne úpravy, rôzne sfarbenierôzne štýly, rôzne úpravy, rôzne sfarbenie

http://www.fler.cz/maimouna

Článok Stojany a držiaky toaletného papiera od Maimouna bol publikovaný 11. září 2013 v 06.45 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...