Miesto tapiet tabule

Tagy:  tabule, písanie, popis, odkazy, stena, múr, plocha na písanie, dizajn, interiér, stôl, jedálenský stôl, popisovací stôl, kreslenie, kreslenie na stenu, deti, detská izba, izbička

Sponzorované odkazy:

Miesto tapiet tabule

Kreslenie po stene v interiéri je doménou predovšetkým detí, ale aj niektorí dospelí by niekedy plochu prázdnej steny vymenili za kúsok potrebného papiera.

Vďaka špeciálnym technológiám môžeme využiť holé interiérové ​​steny na užitočný priestor, ktorý pomaľujeme, popíšeme odkazmi alebo len dekorujeme. Tabuľová plocha ponúka nový, neopozeraný, veľmi vtipný a tiež dekoratívny spôsob, ako maximálne vyťažiť čo najviac z minima.

Tabuľová stena umožňuje kreatívnu a výchovnú činnosť deťom a praktickú činnosť dospelým. Tí ju obyčajne využívajú predovšetkým k napísaniu odkazov, nákupnému zoznamu alebo poznámok.

V ponuke sú tabuľové fólie alebo tapety, ktoré je možné zakúpiť v rôznych veľkostiach a podľa potreby nalepiť na stenu. Ďalšou možnosťou sú samolepky s tabuľovým povrchom, ktoré si taktiež umiestnime tam, kde práve potrebujeme.

Ak hľadáme niečo viac profesionálnejšie, zvoľme tabuľovú farbu, ktorú je možné použiť na stenu, na tapetu, drevo či iné materiály. Čo sa týka farebného prevedenia, nemusíme sa striktne držať farby čiernej, na trhu existuje celá škála farebných odtieňov. Tabuľovú farbu je tiež možné použiť na dosku stola, avšak myslite na to, že za chvíľku pretvoríte stôl v jeden veľký kus papiera…

steny, ako maxi priestor pre písanie a kresleniesteny, ako maxi priestor pre písanie a kreslenie

zdroj: http://www.apartmenttherapy.com http://www.tapety-folie.cz

Článok Miesto tapiet tabule bol publikovaný 8. září 2013 v 06.45 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...