Obi, miesto k nákupom pre byt aj záhradu

Tagy:  OBI, byt, dom, záhrada, materiál, nákup

Sponzorované odkazy:

Obi, miesto k nákupom pre byt aj záhradu

Náš dom aj záhrada často potrebuje opravu či vylepšenie. Oboje bez problémov vyriešime v domoch Baumax. Tie ponúkajú široký sortiment kutilských potrieb, nábytku i drobností do domu aj na záhradu. V OBI skrátka vyriešime každý problém a to rýchlo a všetko pod jednou strechou.

Postavte si dom s Baumax

V OBI nájdeme takmer všetko, čo môžeme pri stavbe nového domova či počas rekonštrukcií potrebovať. Zakúpiť môžeme materiál aj náradie a tiež získať užitočné informácie a rady od vyškoleného personálu, ktorý nám vždy ochotne poradí s našimi otázkami či problémami. Či už sú naše nápady, čo sa stavby týka, akékoľvek, v Hornbach nájdeme bohatý výber všetkého potrebného.

Detaily do našej záhrady

Ak sa radi zameriavame na detaily a riešime malé drobnosti, zaľúbime si sekciu záhradníckych potrieb a pestrý výber kvetín a doplnkov. Od drobných byliniek po pekné stromčeky a k tomu ohromné ​​množstvo kvetináčikov a masívnych kvetináčov rôznych veľkostí. Vďaka Baumax si zariadime prekrásnu záhradnú skalku, anglický trávnik, pohodlné rodinné posedenie aj malú drevenú drevenicu.

Pre drobné aj veľké opravy

Či už kutilovia sme, alebo nie, náradie sa v našej domácnosti vždy uplatní. Drobným i väčším opravám sa skrátka nevyhneme. S Baumax bez problémov vybavíme svoje kufríky s kutilskými potrebami tak, aby sme mali vždy všetko po ruke pripravené na použitie.

Baumax nábytok pre interiér i exteriér

V OBI si môžeme zaobstarať aj nábytok, a to ako vnútorný, tak vonkajší. Obzvlášť, čo sa záhradného nábytku týka, mnoho nás zaujme. Stolíky, stoly, stoličky, sedačky, hojdačky, tým všetkým môžeme vybaviť záhradu aj terasu a pripraviť sa tak na letné grilovanie či večerné popíjanie v príjemnom chlade záhradky.

Drobnosti pre našu domácnosť

Ak zatúžime po bytovom doplnku, aj pre neho môžeme do oranžových domov Baumax zájsť. Stolné lampičky aj veľké lampy pre pracovňu, detskú izbu alebo obývaciu izbu nám ponúkne sekcia s osvetlením. Iste nás zaujmú aj koberce, vankúšiky, deky a ďalšie drobnosti zo sekcie s textilom. Prechádzkou po Baumaxe odhalíme mnoho zaujímavých drobností, ktoré by náš byt nielen skrášlili, ale predovšetkým ho urobili praktickejším.

Vyfarbite sa s Baumax

V OBI si môžeme dom nielen vybaviť, ale aj vyfarbiť. Nechajte si namiešať špeciálny farebný odtieň a vymaľujte si miestnosti presne podľa chuti.

Miešanie presných odtieňov, autor: obi.czMiešanie presných odtieňov, autor: obi.cz

Článok Obi, miesto k nákupom pre byt aj záhradu bol publikovaný 9. září 2013 v 07.45 v rubrike Dom. Autorom článku je Šárka Rychtářová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...